Vůně do zásuvky a miminko

38
19.3.20 15:39

Vůně do zásuvky a miminko

Zdravím, zajímalo by mne, zda používáte doma vůně do zásuvek a nebo aromadifúzéry s olejíčky když máte malé miminko. Nebo si myslíte, že to není moc vhodné kvůli vdechování „chemie“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7692
19.3.20 15:45

Popravdě vůni do zásuvky typu airwick bych nepoužila ani já, protože bych tu chemii nechtěla dýchat. Olejicek do difuzérů vlastně nevím, zda by dětem vadil. Asi bych dala bacha minimálně na oleje typu tea tree, které jsou toxické pro zvířata. Plus u některých olejicku, třeba ylang ylang je i psané, že není vhodné užívat při migréně atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50778
19.3.20 15:50

Vůně do zásuvky nepoužívám ani pro dospělé, zbytečná chemie. Do aromadifuzéru bych používala jen osvědčenou značku, třeba Nobilis Tilia má vysloveně uvedené, které jsou a nejsou vhodné pro dti do tří let. Třeb eucalyptus globulus dětem do aromadifuzéru dávám při nachlazení už od miminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
19.3.20 15:52

@andysek172

Tyhle veci mi do bytu nesmi. Je v tom nejaka chemie, aromaticky uhlovodiky a myslim formaldehyd.. nebo tak nejak… proste hnus

• Citovat
  • Nahlásit
1323
19.3.20 16:26

Raději nic, než tyhle sra..y!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
19.3.20 16:37

Takový humus bych tedy v domácnosti s miminem nepoužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.3.20 19:36

Vůně do zásuvky bych nepoužila ani v případě, že by v bytě byli jen dospěláci. Aromadifuzér používám - do vody přidávám 31 bylin od Justu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama