Výchova amerického stafordšírského teriéra

Napsat příspěvek
Velikost písma:
155
12.3.16 21:11
@saraad píše:
Základy umí, sednou, chodí u nohy atd.,doma celkem poslechne, ale venku je jen na vodítku, nepustila bych ho, mám strach, aby někde nechytl psa nebo nevím co, je to fakt ještě štěně. snad se zklidní

pokud není naučený na vyběhání, tak to nebude s věkem jiné, naopak je dobré pouštět psa na stopovačce a kdyby něco, tak ho člověk snáz odchytí, ale měl se od mala učit hrát si s ostatníma :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39846
12.3.16 21:12
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
12.3.16 21:20

@saraad máš FB? Nedávno se tam v jedné skupince řešil podobný problém

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3662
12.3.16 22:27

@saraad pro tohohle psa je plácnutí jak pohlazení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2539
12.3.16 22:31

Pes nechodi navolno? Zrovna privolani je zaklad, co se ma ucit od malinka 8o pochybuji, ze pozdeji ho to naucis…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
13.3.16 00:28

Najdi si na yoiutube serial ZNALEC PSI DUSE, tam je vse

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
311
13.3.16 07:02

My mame staffordshirskehobullteriera a ten ma tu samou zalibu: rozkladat veci na male kousicky. Ani po peti letech ho neopustila, ale uz od malicka je usmernena: chodi se s nim hodne na prochazky do lesa a na louky. Tam si hraje s ostatnimi a kdyz uz ho to nebavi tak jde drtit klacek. Doma ma pak zásobu dost hracek ktere lze rozebirat a ty se mu postupne vydafaji. Od steneciho veku nam uz nic neznicil (musim zaklepat). Jinak na cvicak chodi dodnes 1-2× tydne. Posloucha ale cviceni temhle psum dela dobre.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39846
13.3.16 08:05
@maskovak píše:
Najdi si na yoiutube serial ZNALEC PSI DUSE, tam je vse

To je borec, Cesara M. miluju.
Mmch - teď bývá na Prima Zoom, jen teď nevím, který den.

Tak co to třeba vzít od štěněte? ;)
https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
13.3.16 18:45
@Dojcanis píše:
@saraad pro tohohle psa je plácnutí jak pohlazení

jenže ono nejde vychovávat plácnutím, ale hrou a pokud dělá něco špatně je důležitá intonace hlasu, důslednost atd. Pes nebude vyběhaný a vyblbnutý a v tom je podle mě problém :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
13.3.16 18:47
@Žirafa 69 píše:
To je borec, Cesara M. miluju.
Mmch - teď bývá na Prima Zoom, jen teď nevím, který den.Tak co to třeba vzít od štěněte? ;)
https://www.youtube.com/watch?…

tak Cesar je uznávaný, ale všude upozorňuje ať lidi nezkouší jeho praktiky, že nemají praxi a zkušenost :nevim: teda aspoň v dílech co dávají na Zoom to myslím říkají :think:. Pes má bohužel už špatné návyky :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1167
14.3.16 04:37

@Gaba80 A hlavne si musi vse srovnat v hlave predevsim clovek. Hodne lidi ke psum pristupuje jako k detem a pak se divi. Pes je porad pes, potrebuje splehliveho, jisteho a spravedliveho cloveka. Pokud to nema, tak se vedeni ujme sam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
155
15.3.16 02:15

@Ivul87 no právě, vycítí slabinu a je to :zed:. Pak je bohužel hodně inzerátů daruji pro nedostatek času :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
242
16.3.16 18:37
@saraad píše:
Základy umí, sednou, chodí u nohy atd.,doma celkem poslechne, ale venku je jen na vodítku, nepustila bych ho, mám strach, aby někde nechytl psa nebo nevím co, je to fakt ještě štěně. snad se zklidní

A to je přesně ono.Jemu schází venčení, ale tím myslím tak hodku dvě se proběhnout, musí někde vybít energii. Když ji nebude vybíjet takhle najde si způsob jiný jako ted např.,že vám ničí vše co má kolem sebe. Víte kolem toho osmého mes.mu začíná puberta, někdy náročné období. Další věc tím, že vy jste nejistá, nevěříte mu, kvůli jiným psům proto ho máte na vodítku. Co myslíte, že bude…nervozitu přenášíte na něj a podle toho bude jednat.To ničení věcí nepřestane dokud nezměníte přístup k hafanovi..Mám pitbulaxbandog od 2 měsíců pravidelně venčení se psy a jsou mu dva roky a až na pár bot co padly, nikdy nic nezničil. Přeju vám hodně štěstí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.16 19:38

Hračka

http://www.spokojenypes.cz/…-kong-large/ Zkuste, pitbullovi vydrželo rok, jack russelovi pro štěňata o kousek dýl. Mají to rádi:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný