Výcvik nováčků, vojáků z povolání

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
30.3.15 19:24

Jinak ve středu nástup do 8. hod. do Vyškova-výcvik nováčků-

  • Citovat
  • Upravit
17675
30.3.15 19:25

@PetiteFillette OT vyborna profilovka :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.15 19:26

Holky děkuji, udělali jste mi radost :). V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?

  • Citovat
  • Upravit
13943
30.3.15 19:28
@Anonymní píše:
Holky děkuji, udělali jste mi radost :). V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?

To si piš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
30.3.15 19:29
@Zuzaa píše:
@PetiteFillette OT vyborna profilovka :D

Díky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17675
30.3.15 19:34
@Anonymní píše:
Holky děkuji, udělali jste mi radost :). V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?

Rozhodne se nudit nebudete :D uz nebudes mít jen manžela, budes žít i s Armádou, proto jsem hned v prvním prispevku psala o soužiti s acr, ne s vojakem ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.15 15:10

Mel by mít místo v Čáslavi na letišti, t. j. cca 35 km.

  • Citovat
  • Upravit
17675
31.3.15 18:22

Kez by vám to nadseni vydrzelo i nadále :P :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat