Výcvik nováčků, vojáků z povolání
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
30.3.15 19:24
- Citovat
- Upravit
Anonymní
30.3.15 19:26
Holky děkuji, udělali jste mi radost
. V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?
- Citovat
- Upravit
30.3.15 19:28
@Anonymní píše:
Holky děkuji, udělali jste mi radost. V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?
To si piš ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
30.3.15 19:34
@Anonymní píše:
Holky děkuji, udělali jste mi radost. V případě zdárného absolovování se mám asi nač těšit, že?
Rozhodne se nudit nebudete
uz nebudes mít jen manžela, budes žít i s Armádou, proto jsem hned v prvním prispevku psala o soužiti s acr, ne s vojakem ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
Jinak ve středu nástup do 8. hod. do Vyškova-výcvik nováčků-