Výkyvy chování 3letého dítěte

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1049
7.5.18 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 2,6 kluka. Je dost temperamentní. Ale s čím bojujeme ; všude ho chválí, že je hodný a atd ale semnou a manželem je prostě na ránu :zed:
Dám pár příkladů; přijde zamnou a řekne ; kopnu Tě - já mu řeknu důvody proč to nemůže dělat a atd.. a stejně mě kopne. Tak ho plácnu po zadku.. a on začne brečet že ho máma bije. Nebo takhle je to i s kousnutím, plácáním, štípáním a atd.. vždy mu řeknu proč se to nedělá a on to stejně udělá.. takže mu to pak vracím a on klidně ve školce řekne že ho máma bije :roll:
Jinak ho prostě všichni chválí. A je hodný, poslouchá, pomáhá. Chodí do školky a tam si ho nemůžou vynachválit. Tohle prostě dělá jen u mě a manžela. Nebo mu řeknu proč nemůžeme dělat to a to.. on to stejně udělá a pak za mnou chodí že se třeba bouchl tak ať ho pofoukám :roll:
Co by jste dělali?

Asi bych byla tvrdsi a duslednejsi… oplaceni podle meho fungovat nebude.. spis bych mu sahla na neco co ma rad… pohadky, jidlo.. vysvetlit proc ne- udela to- nebude pohadka/ jidlo/ atd

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin