Vynechání hormonální antikoncepce – ovulace a sex

Anonymní
17.5.20 09:48

Vynechani HA,ovulace, sex

Ten tyden byl stresove narocny zapomnela jsem jit s elektronickym receptem do lekarny takze propadnul o dalsi jsem mohla pozadat az bylo po patecnim svatku, takze nez jsem si vyzvedla HA z lekarny tak jsem je 4dny nebrala do toho jsem mela ovulaci a k tomu vsemu byl sex s pritelem.Po 4 dnech jsem ji zase zacala brat a do toho ten 4 den jsme se celkem dost pohadali (ne kvuli tomuhle )ze to bylo celkem i dost ostre utokem pestmi na me, kdy byla privolana i policie.Tak se chci zeptat je mozne ze muzu cekat, ze budu po tom vsem tehotna?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14759
17.5.20 09:55

Měla jsi ovulaci a nechráněný sex. Máš 15-20% šanci, že budeš těhotná. Tu ovulaci jsi zjistila jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
17.5.20 10:00

Myslím že nějaká šance tu je. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 10:11

@Janli
Podle kalendare co mam v mobilu. Pristi vikend bych mela mit menzes je mozne, ze uz nemusi prijit bude to 14dni po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
14759
17.5.20 10:19
@Anonymní píše:
@Janli
Podle kalendare co mam v mobilu. Pristi vikend bych mela mit menzes je mozne, ze uz nemusi prijit bude to 14dni po styku.

Jasně, tvoje tělo určitě šlape podle mobilu, zvlášť po tom, co si bereš antikoncepci nahodile :zed: :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
17.5.20 10:22
@Anonymní píše:
@Janli
Podle kalendare co mam v mobilu. Pristi vikend bych mela mit menzes je mozne, ze uz nemusi prijit bude to 14dni po styku.

Pokud bereš HAK, tak normálně žádnou ovulaci nemáš a už vůbec ne podle mobilu. Nicméně pokud sis nevzala 4 prášky v první části “cyklu” tak tu samozřejmě možnost, že k uvolnění vajíčka došlo, je. Takže ano, pokud jste nepoužili jinou metodu ochrany, těhotná teoreticky být můžeš.
PS: doufám, že po pěstním útoku je z přitele už přítel bývalý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 10:30

@vedma007
Ano je od te doby uz u me nebydli, jen resim jeste jeho veci co ma u me.

• Nahlásit
  • Citovat
71540
17.5.20 11:31

A proc s nekym spis, když vis, ze nemas prasky 8o tohle fakt nepochopim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama