Vyplatí se čekat na Last Minute?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ahhotep
Kecalka 379 příspěvků 28.03.19 09:28
Vyplati se cekat na last minute?

Ahoj,
Letos poprve planujeme dovolenou s CK, vzdy jsme jezdili na vladtni pest, tak nevim, jak to chodi.

Chceme v zari do Turecka, ja nasla super hitel v Kemeru, libi se mi okoli, blizko do Antalya, hotel splnuje vse, 4*, hezky pokoj, family friendly, detsky bazen se skluzavkou, animacni program, hriste, herna, all inclusive. Let primo od nas, tudiz nemusime se plahocit na jine letiste. Cena cca 1500euro za vsechny.

No a rezervace 30% z ceny, coz neni moc. Co tak koukame, volneho toho uz moc neni, chteli jsme do tech 1600e, protoze planujeme dost vyletu, v antalyi navstevu aquaparku apod, nechceme byt jen na hotelu, takze jeste utratime a co koukam, uz toho moc neni.

No a manzel porad, ze at zkusime last minute, jenze me se nelibi, ze s 3 letym se mam ze dne na den sbalit a trada, plus treba hotel nebude vyhovovat, bude to ze vzdalenejsiho letiste, takze cesta jeste tam, takhle by nam to letelo primo z naseho mesta, Mnichov.. Kdyby to byl treba let z Berlina, uz je to o dost delsi cesta, plus transfer do hotelu, a to se mi nechce..

Za me bych brala tohle, ale muz porad vaha, jak to chodi, jsou fakt pak dobry nabidly na last minutu? Da se vybrat, nebo je to prebrane, kor pro rodiny s detmi? Diky za nazory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Niki Ku
Kecalka 395 příspěvků 28.03.19 09:36

Last minute je levnější. Nemusíte čekat a objednat ze dne na den. Můžete to objednat třeba 2 týdny před :) my to také tak objednáváme a jsme spokojení

Ladiabola
Kecalka 318 příspěvků 28.03.19 09:39

Last minute jsou fajn pro páry, pro rodiny už podle mě moc ne, nebo ne s malými dětmi. Finančně to vyjde skoro na stejno. Na First je toho mnohem více k výběru a já si radši par korun připlatím a vím, že jedu kam chci, ne tam, co na mě zbylo.
Např letos jsem kupovala Albánii v lednu, (2 dospěli a 2deti,45t) teď se k nám chtěli přidat švagrovci a bohužel. Už je vyprodáno skoro na cely Měsic a co zbyl ten volný termín je o 10t dražší.

A na last se muže stát, ze bude ubytování, ale už ne místo v letadle, takže pak taky smůla.

Příspěvek upraven 28.03.19 v 09:40

Kajak18
Kecalka 388 příspěvků 28.03.19 09:39

Co mám děti, tak na last minute nečekám. Přijde mi, že pokoje pro víc než dva lidi jsou brzo rozebrány. Loni jsme furt nevěděli, jestli pojedeme nebo ne, takže jsme pak vybírali z LM a nabídka už fakt nebyla nic moc a ani se na tom finančně neušetřilo.

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 28.03.19 09:41

asi záleží kdy a kam chcete jet, my byli loni v Bulharsku, vybírali jsme hotel podle celkem přísných kriterií( ne dlouhý let,blízko letiště, rozumný odlet z Brna, ne daleko od pláže, písek na pláži atd. u) cca 14 dnů dopředu o letních prázdninách a last minute moc nenabízeli. Zaplatili jsme plnou cenu. Dopředu jsme neobjednávali z důvodu časté nemocnosti dítka.

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 09:44

Pokud máte 3 leté dítě, tak se last už nevyplatí, jelikož se platí už cca 8000kč za něj za letenku. S dítětem je nejlepší kupovat FM, kdy je dítě většinou zdarma. Když jsme byli s manželem sami, lítali jsme na last s dcerou už ne.

ahhotep
Kecalka 379 příspěvků 28.03.19 09:48

@elinka90 FM hokt priste, tak dlouho jsme se rozmysleli, zda s ck ci bez. Ale o FM jsem slysela, ze je vyhodny pro pobyt s detmi..

Amalthea
Závislačka 3373 příspěvků 28.03.19 09:54
@smudlinky píše:
asi záleží kdy a kam chcete jet, my byli loni v Bulharsku, vybírali jsme hotel podle celkem přísných kriterií( ne dlouhý let,blízko letiště, rozumný odlet z Brna, ne daleko od pláže, písek na pláži atd. u) cca 14 dnů dopředu o letních prázdninách a last minute moc nenabízeli. Zaplatili jsme plnou cenu. Dopředu jsme neobjednávali z důvodu časté nemocnosti dítka.

to je zajímavé, my byly loni na last v Bulharsku, 4členná rodina, všechny vypsané podmínky jsme měli splněny, bookovala jsem to 14 dní předem a ušetřili jsme hodně. Příbuzná počkala ještě týden a měla to zas ještě asi o 2 tisíce levnější pro 1 dospělého a 2 děti :think: takže za mě last ano

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 09:57

@ahhotep teď jsem koukala na hotel, který máme koupený my na first minute a v červnu je už úplně vyprodaný. Má hodně možností pro děti. Já bych asi nečekala.

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 28.03.19 10:16

.

zoidberg
Extra třída :D 12740 příspěvků 28.03.19 10:24

Na last minute už většinou nedokáží splnit naše požadavky, vždy musíme s něčím ustoupit. Takže vyzískaná sleva je vždy na úkor něčeho co se nám moc nelíbí.

LuciMik94
Stálice 84 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 10:24

Loni jsme cekali na last minute a kdyz byl volny hotel, tak nebyly letenky a opacne - neodleteli jsme nikam…takze jsme koupili v listopadu s 30% slevou na first minute se spoustou dalsich vyhod a bonusu a ted uz se jen tesime…

PAN66
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 28.03.19 10:57

@elinka90 můžu se zeptat, co za hotel, známá hledá v turecku taky, něco pro děti..jedou až v září, třeba by bylo volno, poslala bych ji tip, dík

PAN66
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 28.03.19 10:58

já bych nečekala, pokud vám vše vyhovuje.. :nevim:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 28.03.19 11:35

Kdyz jedu s CK sama s detmi, tak cekam vzdycky na LM.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama