Vyplnění papíru žádost o peněžitou pomoc v mateřství
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
vyplnění papíru žádost o peněžitou pomoc v mateřství
Ahoj,měla bych dotaz , v zaměstnání jsem šla na rizikove těhotenství.A jsu tam do tet ,kdy mám jít na už na mateřskou,v požadovanem dokumentu musím vyplnit......,,NAPOSLEDY JSEM OSOBNĚ VYKONÁVALA SAMOSTATNĚ VÝDĚLEČNOU ČINNOST(ZAMĚSTNÁNÍ) DNE......." a tady se ptám jestli mám vyplnit datum den před nástupem na neschopenku,nebo den před nástupem na mateřskou dovolenou........prosím o radu , určitě ste některá tento dokument v nejbližší době vyplňovala,díky… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Já jsem tam nic nevyplňovala. Taky jsem se tady na to ptala a holky říkaly, že se tam nic nepíše ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Za mě: nech to na firemní účetní (pokud jí nejsi teda ty
) ta ti správné datum vyplní.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Myslím,že se to vyplňuje jenom kdyby si pracovala sama na sebe jako OSVČ.Taky jsem to nevypňovala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Přesně tak, to vyplňuje pouze OSVČ, je to dokonce někde ve vysvětlivkách.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No nejspíš to tak dopadne,sem si vyplnovala pač mi bylo oznámeno u dr. že si to mam vyplnit sama ,že to nevyplnují…ale toto asi ne , ale projistotu si to nechám asi zkontrolovat celý kdyby něco...... ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
sem se dívala ,žádná poznámka tam není,to neva se zeptám v práci a uvidí… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj,vyplňovala jsem také tento týden a jak píšou holky,toto se nevyplňuje,je to pro OSVČ.Je u toho taková malá 3 a pak ve vysvětlivkách to je vysvětleno ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
tak to bude asi hlavní problém,že já ktomu žadny vysvětlivky nedostala ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vysvětlivky
Vysvětlivky jsou dole na té žádosti Ty se nedostávají ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, obnovuju diskuzi, pááč bych potřebovala poradit - dva roky jsem pracovala, pracovní smlouva mi skončila 30.6. a já jsem od 30.4. na neschopence až do teď, 10.8. mám první datum nástupu na „mateřskou“.
A mě by zajímalo, jak se počítají peníze, na který mám nárok? Jen z toho, co mi za posledních 12 měsíců dal zaměstnavatel? Tzn. od půlky července do června mě platil zaměstnavatel, z toho se vezme hrubá mzda, ale jak je to s tou neschopenkou od dubna, když mě tam pak platila socka? A teď za červenec a tu část srpna co? Doufám, že to píšu jasně
Díky moc ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Taormína spocita se ti prumerna hruba mzda za poslednich 12 mesicu to ze jsi byla na nemocenske nehraje roli porad se bere hruba mzda a to ze budes mit ted mezi cas kdy nebudes zamestnana vubec neres to pocitat nebudou
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@geilens @phoma A těch posledních 12 měsíců se počítá jako do toho nástupu na MD nebo posledních 12 měsíců, kdy je pracovala? Mě to dělá rozdíl měsíc a půl od konce smlouvy.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit