Vyrážka na krku od šály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 29.12.18 09:31
Vyrazka na krku od šály

Ahoj,
mám na vás holky dotaz. Syn dostal k Vánocům šálu a čepici s obrázky oblíbené pohádky. Druhý den trval na tom, že si to musí vzít na sebe ven, dřív než jsem to stihla vyprat. Na krku se mu pod tou novou salou udělala vyrazka, je to jako koprivka, drobné nesvedive pupinky. Má to přes celý krk i na bradě, prostě všude, kde se ho ta sala dotýkala. Doma jsem mu to namazala fenistilem a čekala, že to do druhého dne zmizí. Má to ale stejné už třetí den a nijak mu to nemizi. Od té doby už samozřejmě nosí starou šálu, která mu nikdy nic nedělala.

Máte nějaký tip, co kromě fenistilu by mu mohlo pomoct? Nesvedi ho to, neskrabe si to…

Diky

Reakce:
P4ja
Kelišová 7145 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 09:37

@LE.nova Mně se kdysi stalo něco podobného od plyšáka. Asi bych zkusila nějaké tablety na alergii. Zyrtec nebo tak. Dobře funguje Dithiaden, ale ten je na předpis.

Ale pokud ho to nesvědí. Není možné, že to jsou jen potničky??

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 29.12.18 09:39

Podle mne se zpotil pod šálou a vyskocily mu potnicky. Nechala bych to jen na vzduchu vymizet

LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 29.12.18 09:39

@P4ja potnicky mě nenapadly, nikdy na ně netrpěl, je mu 5 let, myslela jsem, že jsou jen u miminek..
Zyrtec nemám, dithiaden ano, večer kdyžtak 1/4 zkusím, diky

P4ja
Kelišová 7145 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 09:45
@LE.nova píše:
@P4ja potnicky mě nenapadly, nikdy na ně netrpěl, je mu 5 let, myslela jsem, že jsou jen u miminek..
Zyrtec nemám, dithiaden ano, večer kdyžtak 1/4 zkusím, diky

Tak pokud je to nějaký umělý materiál, tak to klidně ůže být i tak. A kyž ho to nesvědí, tak bych to zkusila nechat na vzduchu.

AnastazieB
Echt Kelišová 8469 příspěvků 29.12.18 10:03

Určitě bych nedávala Dithiaden, to je svinstvo těžkého kalibru, kvůli pár pupinkum. Nechala bych to byt.

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 29.12.18 10:28

@LE.nova kamarádka si na sebe vzala nevyprane legíny. Tyhle věci někdy bývají napuštěné vším možným na odpuzování plísní, myši atd ve skladech… Strašně se jí osypaly nohy a nakonec musela do nemocnice, kde jí pomohli. Můžeš zkusit dát kalciovou mastičku a nechat větrat :nevim: ale zítra už bych sla, když to vůbec nezačne mizet

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >