Vysazení antidepresiv po 6-ti dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaxBett
Nováček 2 příspěvky 21.02.18 17:11
Vysazení antidepresiv po 6-ti dnech

Ahojky, ráda bych se s Vámi poradila jestli nemáte někdo podobnou zkušenost.
Asi před 3 týdny jsem začala mít problémy s dýcháním, měla jsem pocit jako když se nemůžu naplno nadechnout, jakoby donadechnout, bolelo mě na hrudníku…tak jsem šla k PL, která mi hned davala otázky jako: a nejste ve stresu a netrpíte uzkostma - no jasně, mám 2 malý děti (4 a 1,5) občas je to hoňka, do toho byli teď dost nemocný takže ve stresu asi jsem a úzkostná je asi každá mama, když má nemocný děti, ale nikdy jsem neměla pocit, že bych to nezvládala nebo z toho byla v depresi… Každopádně Mudr. mi napsala AD Cipralex, prej mě to trošku zklidní, vyladí nervy.No já blbá jsem je začala jíst, když PL říká, že je potřebuju tak má asi pravdu. Tak mi vsugerovala, ze mam depresi, ze jsem si tak fakt zacala pripadat.No ale pak jsem se potkala známou, která je fyzioterapeutka a zmínila jsem se jí o tom, říkala mi, že to může být od žeber, že je mam prostě zablokovaný jak pořád nosím děti, domluvily jsme se, odblokovala mi je a problémy okamžitě přešly. Ale v ty době jsem brala už 6 dní 1/2 Cipralex, říkala jsem si, že je beru úplně zbytečně a okamžitě jsem je přestala brátjenze od tý doby je mi šíleně… Mám pocit jako, že se vůbec nedokážu radovat, musím se hrozně přemáhat, abych se mohla vůbec usmát, jsem podrážděná, chce se brečet, no nervy úplně na šrot…Nemáte někdo podobnou zkušenost? Za jak dlouho zmizej účinky AD?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 17:13

@MaxBett Cipralex jsem před lety brala. Pokud vím, účinky AD nastupují až 14 dnech, aspon pokud si dobře pamatuji leták. Šest dní je maličko. Není to jen shoda náhod?

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 21.02.18 17:17

To podle mě není z toho. Trvalo 14-30 dní než sem teprve zacla pozorovat změnu k lepšímu. A pokud jo tak to snad rychle odezní.

MaxBett
Nováček 2 příspěvky 21.02.18 17:29

Já jsem si říkala, jestli jsem si tím nemohla nějak rozhodit chemii v mozku Nebo jsem si to prostě vsugerovala… Autosugesce je moje silná stránka, zvládnu si vsugerovat i problémy s prostatou, když na to prijde :D ;)

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 21.02.18 17:43

@MaxBett Hele jako možná jo, ono to mohlo nastartovat nějaký změna a ty sto pak utnula. Ale já mám desetileté zkušenosti z antidepresivy. :mrgreen: A řekla bych že pokud je to možný, tak do týdne bude v pohodě. Mám pocit že v tomhle počasí se moc radovat nechce nikomu. Ale zas je fakt, že sem antidepresiva x krat vysazovala třeba po roce postupně. A byla sem podrážděná nebo spíš vzteklá jako prase.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama