Reklama

Vyšetření po potratech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 26.05.10 14:20
Vyšetření po potratech

Ráda bych poprosila o radu, jaká vyšetření jsou možná po prodělaných potratech. První potrat - umělé přerušení těhotenství pro hydrocefalus ve 23 tt, druhý zamlklé těhotenství v 6 tt, třetí sponntání potrat v 9 tt. Bylo nám provedeno genetické vyšetření, které dopadlo v pořádku. Jsem objednaná na imunologické vyšetření (bez partnera). Ráda bych poprosila o radu, kde a jaká další vyšetření by bylo možné si zařídit. Gynekolog říkal dále zkoušet a když se znovu nepovede, mohou se dalš vyšetření nechat udělat. Nejraději bych se přiklásila k jinému, ale ve městě jiný není. Předem mockrát děkuji.

Reklama

Reakce:

Raduš.ka486 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.10 15:21

Ahoj, já ti poradit nedokážu, ale chtěla jsme se zeptat, jestli náhodou nejsi z Mostu a na tom přerušení si nebyla v Ústí?

Ifca1
Echt Kelišová 8883 příspěvků 26.05.10 20:37

Mě dělali genetické vyšetření (i manželovi), vyš. na trombofilní mutace, imunoligické vyšetření, zoonózy (toxoplazmoza aspol), víc už asi nic…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >