Výsev pupínků na bříšku u batolete

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9.4.18 21:59

Holky děkuju, divala jsem se i na jine diskuze a vypada to fakt na ty potnicky. Jak se přehrál z tech teplot. Možná ta 6ta nemoc.
Děkuju moc všem, krom anonymu :palec: :palec: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
12.4.18 03:07

Přidám svůj dotaz ohledně šesté nemoci, jestli mohu…měli jsme cca před měsícem a od té doby má maličká stále suché „mapy“ na hrudi i na bříšku, které mám pocit jí občas i svědì. Stále se toho nemohu zbavit, mažu mastí s tymiánem, ale asi je i něco vhodnějšího, měla jste některá také u miminka, že takhle zůstala suchá místa? Poradíte prosím čím mazat? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek