Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky děkuju, divala jsem se i na jine diskuze a vypada to fakt na ty potnicky. Jak se přehrál z tech teplot. Možná ta 6ta nemoc.
Děkuju moc všem, krom anonymu
![]()
Přidám svůj dotaz ohledně šesté nemoci, jestli mohu…měli jsme cca před měsícem a od té doby má maličká stále suché „mapy“ na hrudi i na bříšku, které mám pocit jí občas i svědì. Stále se toho nemohu zbavit, mažu mastí s tymiánem, ale asi je i něco vhodnějšího, měla jste některá také u miminka, že takhle zůstala suchá místa? Poradíte prosím čím mazat? Děkuji.