Výskyt škrkavky dětské ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:16
výskyt škrkavky dětské ve školce

Ahoj, včera jsem se dozvěděla, že ve školce, kam dochází můj 5letý syn, se vyskytla škrkavka dětská. Nechala jsem pro jistotu synka doma, ale mám strach. Jsem zdravostní sestra a bohužel vše vidím v tom nejhorším světle. Co když už se stihl nakazit?? Mám jít raději k MUDr. na vyšetření??

Reakce:
Markéta Fe
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 07.10.14 12:31

Nejjednodušší bude, když zvedneš telefon a domluvíš se s vaším pediatrem. Ten ti i řekne, jestli jsou tvé obavy zbytečné a event. ti doporučí nějaké vyšetření. Já bych na tvém místě také byla trochu v obavách, ale jako zdravotní sestra zase určitě víš, že zbavit se škrkavek v dnešní době není nic složitého, navíc spousta lidí v sobě nosí hlísty od svých domácích mazlíčků, ani o tom neví, a nic jim nechybí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >