Výsledky genetiky po zamlklém těhotenství

13
20.7.20 20:45

Výsledky genetiky po zamlklém těhotenství

Ahoj holky chci se zeptat. Byli jsme s manželem na genetickém vyšetření kvůli dvoum ZT. Bylo nám řečeno, že když bude vše ok tak nám výsledky přijdou poštou, a kdyby něco našly že nám budou volat. Dneska přišly výsledky jen manželovi. Chodí výsledky každému zvlášť nebo se mám obávat, že u mě něco našli. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1377
20.7.20 20:47

Nám přišla jen jedna zpráva, kde jsme měli výsledky oba, ale to bude asi všude jinak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.7.20 20:53

Aha, v záhlaví je právě nadepsán jen manžel a výsledky mužského hormonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
20.7.20 20:57

@Mona92 nám taky přišel jeden dopis a výsledky za oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.7.20 20:59

Tak nevím jestli nejsem pako, ale mám tady jen Karyotyp partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
20.7.20 21:00

Poštou??? Vždyť tomu laik nemůže vůbec rozumět… My teda byli pro vysledky osobně a lékařka nám je hlavně vysvětlila teda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
20.7.20 21:07

@Oli.Lyon ano poštou. Proč by nerozuměl? Měli jsme hodinovou konzultaci kde nám doktorka všechno vysvětlila. Pokud by se něco dělo tak volají. U nás vše ok to se z dopisu pochopit snad dá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.7.20 21:10

@Sisres a měli jste v tom dopisu Karyotyp obou? Mě přijde divné že je tam jen manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
20.7.20 21:11
@Sisres píše:
@Oli.Lyon ano poštou. Proč by nerozuměl? Měli jsme hodinovou konzultaci kde nám doktorka všechno vysvětlila. Pokud by se něco dělo tak volají. U nás vše ok to se z dopisu pochopit snad dá. :mavam:

No ja so myslim, ze nejsem úplně blbá, ale ten elaborat, co jsme dostali, jsem teda vysvětlit potrebovala. :thinking: Oni nam to taky poslali, šifrované v mailu, ale bez vysvětlení bych z toho pochopila jen to, ze se nic neděje, ale to by mi teda nestacilo, ale jako v poho, kdyz píšeš hodinová konzultace, tak je to stejné jak u nas, ale to jsem hned nepochopila, tady se zminovaly jen vysledky postou… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
20.7.20 21:13

@Mona92 ano… Taky to přišlo na manžela, ale úplně dole jsem byla uvedena já. To je divné tak si tam zavolej a zeptej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41639
20.7.20 21:14

Nám přišel dopis s vyhodnocením obou. Dělali i Karyo.
A myslím, že tam byl i závěr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.7.20 21:24

@Ginuš závěr je tam psaný, ale doslova jen pro,, partnera'' že nenašli známky mutací, tak nevím zavolám si ke svému doktorovi aby mi to vysvětlil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.7.20 21:26

@Ginuš závěr je tam psaný, ale doslova jen pro,, partnera'' že nenašli známky mutací, tak nevím zavolám si ke svému doktorovi aby mi to vysvětlil. A výsledky Karyo tam má taky jen manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41639
20.7.20 21:51

@Mona92 zavolej. Já tam měla i imuno atd. Dělali mi snad vše co šlo. Oni myslím posílají výsledky i na gyndu, pokud se to nezměnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
23.7.20 10:06

Ahoj holky tak dneska jsem byla na gyndě a opravdu došly výsledky jen manželovi. Tak nevím kde jsou moje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama