Vysoké CRP u 8 měsíční dcerky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7257
19.5.20 08:25

V zahranici radi toto :

https://www.wikiskripta.eu/…sakiho_nemoc
delali ji testy na koronu?
Ale neplas, asi dalsi priznaky nema, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 08:31

@jannina1 jasný, jsme negativní..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 08:32

@Liška2014
Tezko říct.. teď jsme byly na rtg tak čekám s čím přijde..😭 😭

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7257
19.5.20 08:32
@Kvačka1012 píše:
@jannina1 jasný, jsme negativní..

Tak alespon toto je fajn, drzim palce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
19.5.20 08:38

@Kvačka1012 myslím na tebe…v rychlosti jsem koukla na net, ale zánět kostí by byl asi jiný a spíše u jiné kosti…těžko říct vyloučit se to nedá. RTG napoví. Písni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 08:41

@Liška2014
Dekuju!!! 😭 😭 😭

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22952
19.5.20 09:29

@Kvačka1012 moc dezim palce, at to neni nic vazneho :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 09:42

@lucynka25
Díky! Máme za sebou utz, a čekáme na výsledky a na ortopeda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
19.5.20 10:47
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
19.5.20 18:20

@Kvačka1012 jsi v pohodě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22952
19.5.20 18:53

@Kvačka1012 tak co jak to vypada?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 21:42

Holky.. naštěstí zanet kosti nebyl.. ale nějaký zanet tam byl, odpoledne jsme byli na MR, a v 7 večer na sále, dávali dren. Zítra na vizite budu vědět víc, ale všechno dobře dopadlo. Minimálně 3 týdny budeme ve FN, kvůli atb. 😏 no pro mě maximálně za trest, ale za to ze ta naše kočička bude v pořádku to vydrzim 😭 😍 moc Vám děkuji!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
19.5.20 21:59

@Kvačka1012 no krása :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
19.5.20 22:03

Nozicka v sadře.. a to jsme se zrovna před měsícem naučily stavět okolo nábytku 😣 no jsem zvědavá, jak tu dračicí naši zdrzim v kldiun😬

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
19.5.20 22:30

Sádra jí v pohybu nezabrání :kytka: osobně trochu nechápu nutnost být kvůli atb v nemocnici…OK..pár dní pro kontrolu. Ale jinak by se to snad dalo řešit ambulantně. Vyčkej třeba do pátku a proberte to :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek