Vytahané bradavky po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 09:46
Vytahané bradavky po kojení

Milé dámy,
vždy jsem měla větší bradavky. Nikdy jsem to nijak zvlášť neřešila. Bohužel potom, co jsem kojila syna zhruba rok, je mám fakt vytahané. Syn mě za ně hodně při kojení tahal. Byla u mě kvůli tomu i laktační poradkyně a sama se divila. Doufala jsem, že se aspoň trochu vrátí do původního stavu po odstavení. Je to necelý měsíc, co nekojím, ale nevypadá to nadějně. Když pominu estetickou stránku (mám fakt malý prsa, ani ne plný áčka a ty vytahaný bradavky), tak je to i nepříjemný bez podprsenky, protože se tak jako by „kinklaj“ a je to hrozně nepříjemnej pocit. Nebo když si lehnu, tak mi tak jako by „přepadnou“ nebo jak to vysvětlit. Jako není to ta nejhorší tragédie na světě, ale samozřejmě mi to vadí. Máte to některá podobně, je ještě šance, že se to zlepší, nebo je jediná cesta se s tím buď smířit, nebo plastika? :zed:
Anonym asi jasnej.
Díky za názory a zkušenosti.

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11612 příspěvků 01.07.19 10:11

Sla bych na plastiku, samotne bradavky nebudou tak drahe. Myslim, ze se to nezlepsi, pze je to proste vytahane neni tam sval, ktery bys mohla zpevnit.

fia80
Závislačka 3218 příspěvků 02.07.19 08:21

Ja jsem zase opacny extrem, ktery ma bradavky vpacene. Ja je mela pri kojeni porad venku a par mesicu po ukonceni kojeni se zase zatahly dovnitr - jedna Vic a druha mene. Takze nadeji mas.

Váš příspěvek
Reklama