Výtok při nějaké činnosti v těhotentví

14.6.15 11:13

výtok při nějaké činnosti v těhotentví

Holky mám prosbu, chtěla jsem se zeptat. Jsem ve 13tt a 5dní a občas po nějaké činnosti, když jdu na záchod, tak se mi objeví na vložce nebo při utření malý nažloutlý výtok a takové žlutavé kousíčky(miniaturní) nesvědí to, nepálí. Někdy mi to přišlo, že to je i fakt nepatrně do růžova, ale to fakt utra lehce. Když jsem to říkala gynekoložce, tak ta mi řekla, že už v pochvě nic nemám a uzavřela to. Jenže, to jsem se snažila být 2 dny v klidu. Před 3dni jsem pobíhala po doktorech a zase to mám…ne furt, jen občas. Co to může být nevíte? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69004
14.6.15 11:14

@Julia 2009 Já měla výtok celé těhotenství… značně mě to prudilo, ale jinak jak píšeš, nesvědil, nepálil, nebyl ničím nebezpečný, pouze obtěžoval. Holt změna hormonální hladiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.6.15 11:16

@Julia 2009 někdo trpi na výtoky cele tehu a k nemu to holt patri a pokud tam dr nic nenasla, tak bohužel asi budes patrit mezi ty, kdo na ne bude v teho mozna vic trpet :nevim:
Ja teda nemela ani u jednoho tehu problémy s vytokama ale je to opravdu individualni :kytka:
A nabirata ti stery na kultivaci Dr? :think:

• Citovat
  • Upravit
22500
14.6.15 11:20

Pokud to není jasně červená krev, nesvědí a nepálí to, tak bych to neřešila. já měla výtoky od začátku, do toho jsem často špinila až lehce krvácela do 24tt, to vše prokládané mykozami :nevim: Nikdy mi dr nenařídil klidový režim kvůli výtoku, prý jsou v těhotenství dost časté ;) ale doporučil mi jako prevenci LactoFeel, takový gel to byl myslím. Mně nepomohl, ale hodně ženských ho chválí. A pak jsem používala Lactacyd při podráždění (tak se to jmenuje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
14.6.15 11:54

Já to měla celé první těhotenství a teď v druhém to mám taky.. Nesvědí, nepálí.. Neřeším to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4906
14.6.15 12:22

Ahojky já jsem v 6tt a mam taky výtok a do toho aj mykozu a dr mi řekla, že je to normální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
14.6.15 13:03

Bude hůř, od začátku těhotenství mam vodnaty výtok, pri namaze vetsi. ted na konci staci i jenom vstát z gauče a teče to. Pokud nepálí, nezapacha, nesvedi, tak je to součást těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama