Vyvařování odsávačky medela harmony

24.3.16 17:38

vyvařování medela harmony

Ahoj, dostala jsem tuto odsávačku, použitou, je dost špinavá, musím jí naprosto důkladně umýt.

Lze vyvařit úplně celá, včetně úplně všech součástek? Myslím i ta žlutá páčka, a například. i podložka (stojánek) na lahvičku z návodu jsem bohužel nepochopila a nerada bych ji zničila. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3265
24.3.16 18:00

Ano, jde vyvarit úplně vše. Mám tu stejnou a nikdy nebyl problém ani se žlutou páčkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
24.3.16 18:02

Jen stojánek jsem vlastně nevyvarela. Ale myslím, že bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 18:31

@sediza moc díky za odpověď, aspoň že ta páčka jde… stojánek přinejhorším projedu myčkou, to snad vydrží… ale třeba se ještě někdo ozve…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
13.12.16 17:20

Sterilizace odsávačky v mikrovlnce

Obnovuji diskusi. Koupila jsem si medelu harmony a v návodu se píše, že se může sterilizovat v mikrovlnce kromě páky. Vyvařovat v hrnci se může celá včetně páky. Stane se něco, když vysterilizuji tu páku taky v mikrovlnce? Zkoušel někdo? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
13.12.16 17:37
@Jenisa píše:
Obnovuji diskusi. Koupila jsem si medelu harmony a v návodu se píše, že se může sterilizovat v mikrovlnce kromě páky. Vyvařovat v hrnci se může celá včetně páky. Stane se něco, když vysterilizuji tu páku taky v mikrovlnce? Zkoušel někdo? Díky.

Sice jsem to nezkoušela, ale tipuju, že páka obsahuje kovové součásti, a proto to není vhodné do mikrovlnky..takže pokud chceš riskovat odepsání mikrovlnky i odsavačky, směle do toho :mavam: já bych to neriskla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
13.12.16 18:07

Na co vůbec sterilizovat páku, když se nedostane do kontaktu s MM?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
14.12.16 05:57

@jakákoliv nevim,vypada cela plastove, ale mozna je neco uvnitr

@alhena nedostane? Budu ji pouzivat poprve, jeste jsem ji ani nesestavila. Ale pred prvnim pouzitim a pak jednou denne se ma dle navodu sterilizovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama