Vzali byste takové místo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1334
26.2.23 15:34

Ano, vzala bych to.
Já takhle šla na místo kdysi na tři roky jako zástup a už si mě tam nechali. Byla jsem zaběhnutá a ta dotyčná chtěla mít s dítětem práci blíž.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat