Vzaly byste práci? Nízká mzda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:57
Vzaly byste praci? Nizka mzda?

Pracovni nabidka v oboru, mam 2 male deti, nabidka 2 dny v tydnu do kancelare (1 cesta 50 minut dojizdeni), takze dny, co bych musela byt v praci je to 1:40 h jen na ceste + 2 dny doma home office. Prace v Praze, zadne extra benefity tam nejsou, hlavne ta pracovni doba flexibilni a ten notebook domu. 3 dny v tydnu tedy volne. Napln prace nic moc, celkem nuda. A mzda za tohle tedy 2+2 dny tydne za 18 cisteho mesicne.. :roll: Na Prahu teda nic moc :-( Vzaly byste to? Kolektiv ne prilis pozitivni.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 13.04.19 18:58

Za mě ne.

cecetka
Echt Kelišová 8070 příspěvků 13.04.19 18:59

Kvuli te posledni vete NE.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 13.04.19 19:00

Ne

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8293 příspěvků 13.04.19 19:02

Ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 19:03

Dekuji vsem…spise prave slycham, jaka je to SUUUPER nabidka vlastne chodit do prace jen 2× tydne a pak si praci delat kdy chci, ale nejakych 23 hrubeho za 30 hodin tydne… to je asi 30 hrubeho za plny uvazek no… coz neni nejhorsi, ale nic extra, ale zase ten benefit home officu, kdyz potrebuji byt vice doma… ale kdyz cloveka prace moc nebavi… :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 19:04

Ja bych to vzala, taky jsem po rd sla hodne nizko s platem na ukor pracovni doby, alespon co bude dite maly. Pred rd jsem pracovala 9 hodin denne a mela 26 tisic mesicne cisteho a ted po rd pracuju 6 hodin denne a jen za 15 tisic cisteho, ale zvladam s ditetem po praci i ruzne krouzky. Az mi vyroste, tak se zas vratim nekam na plny uvazek, financne to ted zvladame, sice moc neusetrime, ale vystacime. Ten cas na dite mi za to stoji, alespon dokud je maly si ho vic uzit

smurfka
Vesmírná mluvilka 30512 příspěvků 13.04.19 19:06
@Anonymní píše:
Pracovni nabidka v oboru, mam 2 male deti, nabidka 2 dny v tydnu do kancelare (1 cesta 50 minut dojizdeni), takze dny, co bych musela byt v praci je to 1:40 h jen na ceste + 2 dny doma home office. Prace v Praze, zadne extra benefity tam nejsou, hlavne ta pracovni doba flexibilni a ten notebook domu. 3 dny v tydnu tedy volne. Napln prace nic moc, celkem nuda. A mzda za tohle tedy 2+2 dny tydne za 18 cisteho mesicne.. :roll: Na Prahu teda nic moc :-( Vzaly byste to? Kolektiv ne prilis pozitivni.

já bych to vzala, protože tolik nemám ani za celý uvazek, ale zase nebydlím v Praze no..tam je dost možností..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 19:08

To mám za stejný úvazek zruba stejně, ale menší město, žádné dojíždění! Projedeš fůru času a peněz. Záleží, jak moc práci chceš a potřebuješ, ale s takovou bych hledala něco blíž. Home office si vzít taky můžu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65611 příspěvků 13.04.19 19:09
@Anonymní píše:
To mám za stejný úvazek zruba stejně, ale menší město, žádné dojíždění! Projedeš fůru času a peněz. Záleží, jak moc práci chceš a potřebuješ, ale s takovou bych hledala něco blíž. Home office si vzít taky můžu.

Tak v Praue furu neprojede…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 13.04.19 19:13

Tak 18 čistého mi za tukani do počítače a možnosti dělat z domova pride docela fajn, ale nejsem Praha. Ono zas s malými dětmi si člověk nemůže moc vybírat. Otázka je, jestli práci nutně potřebuješ nebo jenom chceš vypadnout ze stereotypu :think:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30512 příspěvků 13.04.19 19:14
@j.a.n.i1 píše:
Tak v Praue furu neprojede…

píše 50 minut dojíždění..navíc v Praze…ani za zlatý prase..leda metrem

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 13.04.19 19:16

Já bych to vzala. Na třicet hodin, možnost práce Home Office. Jo vzala. Mám to podobne, můžu zůstat doma kdykoliv, plat teda o něco vyšší ale nepřijde mi to špatný, na to že začínáš po RD. Hlavně za možnost Home Office jsem ochotná jít s penezma dolů, ale každý to má jinak

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7605 příspěvků 13.04.19 19:17

Asi by zalezelo jak moc by byla prace narocna a co ten kolektiv a jak dlouho by byla prace doma, kdyby to bylo ok, tak bych to vzala…nebo jinak, kdybych nemela momentalne lepsi nabidku, tak bych to s dvoumesicni zkusebkou aspon zkusila, za to zas tolik nedas…

Moise
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 14 inzerátů 13.04.19 19:19
@Anonymní píše:
Dekuji vsem…spise prave slycham, jaka je to SUUUPER nabidka vlastne chodit do prace jen 2× tydne a pak si praci delat kdy chci, ale nejakych 23 hrubeho za 30 hodin tydne… to je asi 30 hrubeho za plny uvazek no… coz neni nejhorsi, ale nic extra, ale zase ten benefit home officu, kdyz potrebuji byt vice doma… ale kdyz cloveka prace moc nebavi… :-(

tak asi záleží, jak moc tu práci potřebuješ? :nevim: a jak moc je mladší dítě malé.
Jako pracovní start po rodičáku mi to nepřijde tak hrozné, tedy až na to dojíždění.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama