Vzpomínání na porod :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7213
15.12.11 09:29

miguelko,tak jak pise sayora…

bud v klidu,neboj se niceho,nevis preci co te ceka,kazda jsme uplne jina…pro me byl porod vysvobozenim za nepekne tehotenstvi,takze jsem se ho nebala a tesila se,myslim ze i psychika jak jdes k porodu je dulezita…

jabych do nej sla znovu bez vahani,neco tak krasneho jsem nezazila-po emotivni,citove strance :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2762
15.12.11 12:12

souhlasím se sayurou a radanou :palec: je to nádherný zážitek, taky jsem se drobet obávala co bude, ale hodně mi pomohlo že jsem se mooooc těšila až si prďolku konečně pochovám a pomazlím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.12.11 12:13

Maxici meli teda pekne natesene maminky :mrgreen: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
15.12.11 12:15
RadanaH píše:
Maxici meli teda pekne natesene maminky :mrgreen: :hug:
:lol: :lol: :lol: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.12.11 12:20
arcanobacterium píše:
RadanaH píše:
Maxici meli teda pekne natesene maminky :mrgreen: :hug:
:lol: :lol: :lol: :palec:

no aby se ten treti k nam nepridal :P :lol: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
15.12.11 20:45

To jsem moc ráda :) Myslím,že bolest zvládám dobře a hlavně tam jdu s tím ,že už ho konečně uvidím :) No krásné nošení ho pod srdíčkem také přece musí někdy skončit :hug: těším se a hlavně díky Vám :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.12.11 21:01
migguelka píše:
To jsem moc ráda :) Myslím,že bolest zvládám dobře a hlavně tam jdu s tím ,že už ho konečně uvidím :) No krásné nošení ho pod srdíčkem také přece musí někdy skončit :hug: těším se a hlavně díky Vám :hug:

ale i to noseni pod srdickem,kopkani,kdyz vystrci paticku,prdelku je krasne…moc mi chybi ten pocit"plneho briska"

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5436
15.12.11 21:20

:* takže jako já v tom šestinedělí ještě jsem a řvu tu jak želva teda :,( :lol: malá mi akorát usnula v náručí a já na ní čumákuju a bulim a bulim :oops:
těhotenství-na to co máme z sebou a čím mi bylo vyhrožováno bylo naprosto bezproblémový :palec:
porod-9 hodin odprvních kontrakcí-ty byly neskutečný pro mě a já řvala jak tur,že už nikdy :! :! čistě porod,nástřih,šití mě nebolelo vůbec a ten pocit,když jsem viděla malou,taťku jak si jí pyšně nesl se slzama v očích,jak mi jí dal a bulil a bulil a děkoval mi se nedá popsat,to bylo prostě krásný a já věděla,že to všechno za to stálo :srdce: :srdce:
a zase řvu :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.12.11 21:25

rohlice,nebul,bo budu taky,jsi me dojala :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5436
15.12.11 21:37
RadanaH píše:
rohlice,nebul,bo budu taky,jsi me dojala :hug:
:hug:tak pojď budeme bulit spolu :*
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
15.12.11 21:51

Holky, neblbněte. Malý konečně zaspal a to abych bulila taky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5436
15.12.11 21:56
arcanobacterium píše:
Holky, neblbněte. Malý konečně zaspal a to abych bulila taky :mrgreen:
:lol:
ty jsi gyndařka,že jo :?: :think: můžu mít na tebe dotaz :?: :oops:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
15.12.11 21:58

klidně :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5436
15.12.11 22:01

malý byl včera měsíc,očistky už nemám vůbec,co mi hrozí kdybysme zkusili sex takhle před koncem šestinedělí :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
15.12.11 22:04
rohlice píše:
malý byl včera měsíc,očistky už nemám vůbec,co mi hrozí kdybysme zkusili sex takhle před koncem šestinedělí :think:

V podstatě už nic. Pokud si měla šití, tak radši opatrně, nědy stehy, hlavně vnitřní vypadnou i po měsíci. Doporučuju hodně lubrikantu, hlavně pokud kojíš, tak ta sliznice nebude dostatečně vlhká. a hygiena jako prevence infekce je jasná. A pozor, můžeš otěhotenět :mrgreen:
Hezký večer :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková