Vztah s Romem?

15660
10.6.17 22:20

Vztah s Romem?

Byly byste s Romem? S Romem, který by byl pracovitý, hodný, měl spoustu peněz a nebyl problémový? V rodině takový případ nyní čerstvě máme a všichni trneme, jak to dopadne.
Za sebe mohu říct, že bych s Romem nebyla, ani kdyby byl ze zlata, nic proti nim v zásadě nemám, když se chovají slušně, ale vztah opravdu NE.
Všimla jsem si, že na severu Čech jsou lidé k Romům takoví shovívavější. Třeba před časem jsem v Mostě viděla nádhernou ženu, která přijela do centra s Romem pěkně oblečeným v luxusním autě a jak se k sobě měli.
Téma zakládám vlastně z blbého rozmaru, ani nevím proč mi to vrtá hlavou. Ženatý známý třeba měl pravidelně sex s pouličními holkami ze silnice :poblion: a všechno to byly Romky ze severu Čech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5748
10.6.17 22:25

Ne nemela, v tomhle jsem trochu xenofobni. :oops: nesla bych ale do zadne jine kultúry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
10.6.17 22:29

Člověče nevím. Za mlada jsem s jedním koketila, i se mi tmaví exoticky vyhlížející kluci líbili :think: Ted už bych asi měla problém ve smyslu vztahu…Ale rozhodně připouštím, že můžou být slušně vychovaní a pracovití Romové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2001
10.6.17 22:31

Nebyla…nikdy :roll:

Příspěvek upraven 10.06.17 v 22:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 22:31

A proc bych nebyla? :nevim: kdyby me pritahoval, choval se slusne, uctive, miloval me, bavil me, tak bych s nim nebyla, protoze se hlasi k jine narodnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 22:32

Taky bych do jiný rasy nešla. Naše sousedka má polovičního roma. Ovšem na něm to teda není vidět. Nádherný chlap, pro rodinu by se rozkrájel, dře jak soumar, ale to je jeden z mnoha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
10.6.17 22:32

Pokud by byl hodný a nesmrdela by mu práce, byla bych třeba s ufounem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 22:33

Já nemám problém s nikým kdo dělá a chová s slušně..Cikán, černoch, arab…ale děti bych s ním nechtěla…prostě se ty kultury třískají a vždy z toho kouká problém…ale zas kdybych byla zamilovaná…rozumově ne…srdcem těžko říct.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23434
10.6.17 22:34

@Klopotkova
Pokud by byl slušný a pracovitý, tak by mi nevadil, ale spíš by mi vadila ta široká rodina, jak někteří mají. :)
A jsou na mě moc hluční, asi bych tam nezapadla :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
10.6.17 22:34

Tož když by měl ty prachy, tak jistě :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 22:35

Kdyby byl tak uzasny a hodny jako manzel a pritahoval me, tak bych nevahala. Obecne nemam problem s jinymi narodnostmi, problem maji lidi okolo. Manzela jsem hledala sakra dlouho a tak by bylo dost tezke se mu vyrovnat. Vizaz je jen detail, o tom to je jen trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3931
10.6.17 22:51

Asi ano, znama ma manzela roma a ze je rom jsme nevedeli az do svatby, on tak ani nevypada, ani se tak nechova… Az kdyz prijela na svatbu jeho rodina, bylo to jasne :-)
Tak kdyz to vezmu podle nich, nic spatneho mi na tom nepripada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
10.6.17 22:51

Předsudky, strach. Na jednu stranu je běžný projev uzavřených a izolovaných společenství, na druhou stranu v globalizovaném světě fakt malichernost. Za pár desítek let doufám bude taková otázka nepochopitelná. Koukla bych na film Hádej, kdo přijde na večeři a přemýšlela, proč si lidi vytvářej zbytečné domněnky. Na Zemi žije přes sedm miliard lidí, nejde je roztřídit do několika šuplíků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
10.6.17 22:57

Ne, cikána nikdy. je to odlišná kultura a navíc bílá holka je často u nich chudák, nezapadne mezi ně :? a to by klidně mohl být multimilionář :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
10.6.17 23:02

Tak prachy vonej, jsou az na prvnim miste, je to lakave :-) No ale ja mam bohuzel k Romum celkem dost velkej odpor, to priznavam, asi bych to nedokazala prekousnout a ne nebyla bych s nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama