Vztah s Tunisanem

19.10.22 13:42

Vztah s Tunisanem

Je tu nějaká paní či slečna, co má vztah nebo je provdaná za Tunisana a klape vám to? Zajímalo by mě jak jsou na to v dnešní době vztahy s Tunisanem. Všude kam člověk vleze, jsou jen špatné příklady, tak by mě zajimalo, jestli to má i kladnou stránku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15938
19.10.22 13:52
@Kikolka260 píše:
Je tu nějaká paní či slečna, co má vztah nebo je provdaná za Tunisana a klape vám to? Zajímalo by mě jak jsou na to v dnešní době vztahy s Tunisanem. Všude kam člověk vleze, jsou jen špatné příklady, tak by mě zajimalo, jestli to má i kladnou stránku.

Hlavně bych nespěchal s dětmi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
19.10.22 14:07
@Kikolka260 píše:
Je tu nějaká paní či slečna, co má vztah nebo je provdaná za Tunisana a klape vám to? Zajímalo by mě jak jsou na to v dnešní době vztahy s Tunisanem. Všude kam člověk vleze, jsou jen špatné příklady, tak by mě zajimalo, jestli to má i kladnou stránku.

A poznala jsi ho na internetu nebo na vejletku za teplem? Pak se do vztahu vůbec nepouštěj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.22 14:09

@Russet ani jedno, spíš zvědavost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
19.10.22 14:11

Kladnou stránku by to mohlo mít jedině, jestli má pořádný péro. Jinak těžko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3327
19.10.22 14:12
@terien píše:
Kladnou stránku by to mohlo mít jedině, jestli má pořádný péro. Jinak těžko

A hlavně aby z něj nic nekapalo :mrgreen: Ti prvoplánoví dovolenkoví krasavci jsou prolezlí docela kdečím (ne vlastní zkušenost :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
19.10.22 14:16
@Kikolka260 píše:
@Russet ani jedno, spíš zvědavost

A k čemu ti to bude, když nějaká Anča bude mít kladnou zkušenost? Nějakého si najdeš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4731
19.10.22 14:21

Tak tezko rict, zalezi tu na x vecech..odkud je, jake ma vzdelani, povolani, zije v CR, nebo chce, aby ses stehovala tam… :nevim:..jedna znama ma za manzela tunisana, ziji na Slovensku a jsou, rekla bych stastny, on je hodny, ale zatim ho zivi ta znama no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15938
19.10.22 14:22
@Melodie91 píše:
Tak tezko rict, zalezi tu na x vecech..odkud je, jake ma vzdelani, povolani, zije v CR, nebo chce, aby ses stehovala tam… :nevim:..jedna znama ma za manzela tunisana, ziji na Slovensku a jsou, rekla bych stastny, on je hodny, ale zatim ho zivi ta znama no…

Který tunisan by nebyl šťastný, kdyby ho živila evropanka. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24992
19.10.22 14:24

:mrgreen: To je stejné jak Egypťan
hele, charismatický (obvykle obřezaný) tmavý kluk, co má plnou hubu keců o lásce (obvykle naučených asi tak 300 slovíček z angliny, z toho většina je nádherná, láska, navždy, láska mého života, květ mého srdce a podobné skvosty), mladou holku to ve spojení s hlubokýma tmavýma očima a pevným objetím může zlákat..
Konce vídám často. Ten můj psal ještě rok, než pochopil, že se do Evropy fakt nedostane. Stačilo mi vidět, kde sdíleně bydlí (to fakt nechceš vidět, jak oni v těch bytech žijí, v jakých podmínkách).. pro ně je tu Ráj.. proto sem chtějí a snaží se oblbovat a oblbovat..
až docílí svatby, ukážou pravý charakter, masakr..
pokud jsou v tom děti, o to hůř :,(
NE - Nikdy!!

PS : Včera spis „americký voják“ holka tu z vesnice mu naposílala 690 tisíc, aby ho vyplatila z mise, s tím, že on si ji vezme, už sem letí, má balík s penězi na cestě apod., nabrala si na to půjčky.. psali to právě tihle čmoudi přes překladač, tři měsíce ji masírovali : Má jediná nejdražší,,kulky mi celou noc létaly kolem hlavy, ale dumal jsem o tobě a naší lásce…
po dalších 5 řádcích, poslalas ty peníze :
Ona : už žádné nemám
On : Tak řekni mamince
Ona : Ona už taky právě žádné nemá a má dluhy
On : Tak musíš plakat
Ona : Už jsem plakala
ON : Plakej víc!!

PANEBOŽE, HOLKY, NIKOMU TAKOVÉMU NEVĚŘTE!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5977
19.10.22 14:26
@Kikolka260 píše:
@Russet ani jedno, spíš zvědavost

Bude tě na rukou nosit, dokud si ho nevezmeš a nezíská občanství, pak tě pošle k čertu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15938
19.10.22 14:30
@Lucy75 píše:PS : Včera spis „americký voják“ holka tu z vesnice mu naposílala 690 tisíc, aby ho vyplatila z mise, s tím, že on si ji vezme, už sem letí, má balík s penězi na cestě apod., nabrala si na to půjčky.. psali to právě tihle čmoudi přes překladač, tři měsíce ji masírovali : Má jediná nejdražší,,kulky mi celou noc létaly kolem hlavy, ale dumal jsem o tobě a naší lásce…

Pošli mi prosím na tu oběť kontakt. Potřebuji doplatit hypotéku, tak jestli si nechce se mnou také dopisovat, klidně i česky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24992
19.10.22 14:30

@Kipa22 upřesňuji : ale až potom, co jí zakáže chodit ven, stýkat se se všemi muži, začne ji bít a ovládat..
Naštěstí už existuje dost autobiogr. knih na toto téma a kdo chce, tak si informace dohledá. Čest výjímkám, znám i pár slušných muslimů, ale spočítala bych to na prstech jedné ruky.
Jsme pro ně Nečistá Prasata, to si uvědomte. Mají to v Koránu.
Stačí se podívat na pojem džihád.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24992
19.10.22 14:33

@Zumpa :mrgreen: twl, už jsi asi osmý v řadě 8) kolega, co ten spis dostal je čerstvě rozveden-oškubán, ale když zjistil, že si na to holka nabrala i nebankovky, tak dal zpátečku 8)
dodala tu komunikaci přes whatsapp, je tam i „Komunikace s OSN“ a ceník za vojáky pro jejich manželky a snoubenky :mrgreen:
jako to nepochopíš, nepochopíš, nepochopíš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
19.10.22 14:34

Osobní zkušenost nemám ani nechci. Naštěstí mě tento typ chlapů absolutně nebere. Tebe nějaký oblbuje, že se ptáš? Radím, dávej si bacha.

Příspěvek upraven 19.10.22 v 14:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová