Xperia xa1

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulinka3
Povídálka 27 příspěvků 17.01.18 17:33
Xperia xa1

Dobry den, neni tu nekdo kdo vlastni tento telefon a mohl by mi rict zda u psani sms lze nastavit klavesnice viz.foto?

Reakce:

Korculalala
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 17.01.18 23:48

U Xperií se dá nastavit querty i tahle klávesnice 3×4
Mělo by to být v nastavení- klávesnice a místo querty zatrhnout 3×4
Možná nebude nainstalovaná, to potom stačí na google play vyhledat keyboard 3×4, nainstalovat a potom v nastavení vybrat.

Já osobně na Xperii Z3 používám Go launcher a s ním i Go klávesnici, tam to jde jednoduše přepínat v ozubeném kolečku na klávesnici vedle mezerníku. Jinak jsem celkově s klávesnicí měla problém, proti raději používám sadu od Go :mavam:

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 9 inzerátů 31.01.18 23:07

@rendulinka3 mám ji rok a 100% nejde, telefon má nahraný čínský software. Uz jsem si zvykla, ale trvalo to. Už nikdy Sony tenhle poslední model zklamal na celé čáře :zed: Dála ruší signál WiFiny kam přijdu, vypadává signál. síť O2. Myslela jsem, že je to operátorem, ale bohužel je to telefonem. Brzy odešel foťák, fotky začaly být v mlze, naštěstí jsem měla pojištění tak mi to opravili, ale příště už Sony nechci. Takže asi tak :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >