Yoga - jak začít?

287
19.1.21 12:50

Yoga - jak začít?

Hezky den, rada bych zacala doma cvičit yogu, co vy jste mi doporucili, jako začátečníkovi? Nejake videa na youtube nebo nejaky online kurz? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1795
19.1.21 12:55

Uprimne, ja myslim, ze zacinat s jogou doma je na prd, vim, ze ted moc nejsou jiny moznosti, ale proste ta joga je potreba teochu pod dohledem..nez se otevrou zas nekdy studia, doporucila bych ti spis kalanetiku, pilates, nebo tak neco..proste neco, co muzes opravdu cvicit doma a neznicis se tim, ze to nebudes delat dobre.., samozrejme take zalezi, jak jsi celkove sportovni typ a jestli jsi to treba nekdy uz delala, ale neni to nejlepsi sport na delani doma podle videa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
19.1.21 13:03

Ahoj, já začínala podle videí na youtube od StillOnTheWay, má tam i pro začátečníky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26152
19.1.21 13:20

Still on the way, Jóguj online.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12921
19.1.21 13:20
@Ssmajlik píše:
Hezky den, rada bych zacala doma cvičit yogu, co vy jste mi doporucili, jako začátečníkovi? Nejake videa na youtube nebo nejaky online kurz? :think:

Ahoj,

začínala jsem na YT a ívala jsem se na videa pro začátečníky. V češtině, kde i popisují na co si dávat pozor. Pak jsem byla na pár lekcích, nakonec mě to nadchlo a udělala jsem si kurzy na dětskou jogu a učastnila jsem se i uceleneho teoretického kurzu pro dospělé. Koupila jsem si pak i knihy jako joga v denním životě a vyučujeme jogu.

Ale pokud se nevidíš, tak se některé jogové pozice mužou špatně zafixovat a huř se přeučují jak mají být :mrgreen: Nicméně lepsí jak nic ;) :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15478
19.1.21 13:25

@Melodie91 hele to si nemyslím. Začít s jednoduššími věcim a vypěstovat si základní návyk že ráno a večer chvíli cvičím a přidat k tomu třeba dechová cvičení může jen pomoci. Plus to že si na něco navyknu a dám dohromady trošku základní pružnosti může překonat obavu pak zajít na nějaké reálné kurzy, až to půjde.

Still on the way je i moje oblíbenkyně.

Tady má přímo sérii videí na jeden měsíc

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26152
19.1.21 13:31

Tohle je boží lekce. :srdce: i pro začátečníky…ale když to vezmu podle sebe, tak já bych to hned jako první lekci neodcvičila.
https://youtu.be/4MbWVa0XXRE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
19.1.21 13:34

Holky moc díky, juknu na ten youtube. Ted je to právě naprd, ze nikde nejede žádná výuka 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
19.1.21 13:36
@Ssmajlik píše:
Holky moc díky, juknu na ten youtube. Ted je to právě naprd, ze nikde nejede žádná výuka 🤦🏻‍♀️

Můžeš si zaplatit předplatné na kondice.cz. Videa tam jsou super a lektorky to všechno vysvětlují fakt poctivě. A jinak, sice nejsou lekce, ale jsou studia, kde můžeš jogovat online.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
19.1.21 13:44

@holka_z_hor tak ksem koukala na to joguj online a moc se mi to líbí, děkuju :)
@P4ja no v tom se prave neorientuji, jake studia jsou dobré a které navíc dělají online výuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
19.1.21 13:46
@Ssmajlik píše:
@P4ja no v tom se prave neorientuji, jake studia jsou dobré a které navíc dělají online výuku.

To budeš muset pohledat. Pokud se neorientuješ, pak ta kondice je fajn. Zuzka Klingerová má moc pěkné lekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26152
19.1.21 13:59
@Ssmajlik píše:
@P4ja no v tom se prave neorientuji, jake studia jsou dobré a které navíc dělají online výuku.

Za málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.21 15:07

Já cvičím na youtube podle Martiny Doubkové. Má tam jak kratší tak i delší videa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat