Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
@zichisek mi na to slunko nějak nepůsobí
nikdy se mi nestalo, že bych to měla extra vyšisované. Jako červená nebude tolik zářit, ovšem nic extrémního ![]()
@Komteska80 píše:
@Moňas.p však proto jsem psala, že ta červená byla pár denní záležitost
A i tak, ty vlasy při odbarvování zpět na blond dostaly fakt kouř…fakt dostaly co proto
No to verim. Driv jsem byla blazen a odbarvovala jsem i nekolikrat po sobe
![]()
Zdravim vas tohle uz je stary prispevek co jste tam psala..ale pisu vam kvuli vic informacim ohledne jak odbarvit černou barvu a dat se na blond.vy jste psala zr pomaha head shouders ten pouzivam hnednou mi jen konecky vlasu tak vas zadam o nejake ty masky na vlasY ![]()
Ahoj holky, vím, že je to už staré téma, ale třeba si to někdo přečte jako já až teď. Mám svou barvu plavou, leta jsem se barvila tak, že mám vrch hlavy platinu, nebo popelavou blond a všechny ostatní vlasy (délka nad zadek)jsem na 12 let barvila modročernou, cca 1× za 4 měsíce
. Teď si muž, na naší svadbu vyzpomněl, že by chtěl plavovásku-blondýnku. V TÉ DOBĚ JSEM jsem se černou nebarvila už 3/4 roku - pořád byla černá
No v říjnu padlo rozhodnutí, že to o pokusím, aniž bych o vlasy přišla
. Koupila jsem profi stahovač barvy B4 color, který není levnou záležitostí, ale funguje na jiném principu než odbarvovač. Stahovala jsem už 10× vždy s časovým odstupem tak, že jsem stáhla 2× během dvou dní 2× a pak nechala 3-4 týdny rozestup. Výsledek je, že mám u hlavy dávno svojí barvu, cca od půlky takovou světlejší kaštanovou, konce jsou středně červené. MŮJ PLÁN
teď je použít silnější peroxid cca 9% a hodit na to svou středně plavou a nechat cca 2 měsíce a zkusit melír. pak do svatby ještě jednou. Kdo má krátké vlasy může odbarvovač, ale já mám vlasy dlouhé více jak 50 cm a přijít o ně bych fakt nechtěla. Některá chybná rozhodnutí holt potřebují čas, než budou zase zpět. Ale cca 11 let / vracím za 11 měsíců, což je termín svatby
Zdravím Katka ![]()
Zkusit stahovač colorista…známá s ním na první pokus docela slušně stáhla černou barvu na takovou plavou blond.
Stojí pár kaček a za pokus to stojí
@salomme1
@Komteska80 A to měla barvený tak dlouho jako já? Jinak moc děkuji na tip, klidně bych to zkusila. Je teda pravda, že ty stahovače smrdí jako psí kšíry, to je hroznej puch i měsíc po té. Ale černá je pryč, jen to dotáhnout
Díky za info K.
![]()
No já nevím, dvě kámošky ten stahovač Colorista měli a nadělalo jim to na vlasech řádnou paseku. Holky fakt neblbněte, i já jsem si odpálila vlasy a odstín děsný. A ne jednou… z černé jedině k odbornici, samozřejmě dívejte se na recenze, já jsem hledala skvělou kadeřnici hodně dlouho, ale s blond a stahováním bych doma neexperimentovala.
@mc.ellinka mohu poprosit o radu těch masek mám stejný problém akorát já už to mám rez? Děkuji
Teď stahuju známé z červené chce to hlavně pomalu a určitě ne pětkrát po sobě melír s 9Procentnim peroxidem červená se nejhůř stahuje v délkách pak konečky a nejlépe u hlavy kde vám barva teplem působí nejlíp a nebo i tak máte odrostlejší vlasy já používám třeba trochu meliru s 1,9 až 3 procentním melirem a poté ještě max jednou pak se dá sjednotit barvou a pak na vybělení takové ty barevné šampony v sackach krásně zceli barvu ![]()