Zablokovaný krk – jak ulevit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1715
23.12.21 23:02

Zablokovany krk jak ulevit

Ahoj,
Rano jsem se vzbudila a blokly krk, nemohla jsem s nim otocit, pak trochu lepsi, nepretezovala jsem se, rikala si, to prejde, ale ne, naopak.

Pri uspavani dcery jsem na chvili usnula a vzbudila me hrozna bolest, ve spanku jsem SE pohnula a krk se mi blokl jeste vic, asi 15 min mi trvalo nez jsem se z ea z postele, chtelo se mi az brecet, jaka to byla bolest. Ted jsem si vzala 2 ibalginy a davala nahraty rucnik, trichu to polevilo, ale hybnost nic, uz nevim jak sedet, lezet..obcas se mi to stalo, ale vzdy max pul den a v poho..ted pred stedrym dnem. no super..

Je neco jak si ulevit, zitra asi budu muset na nejaky opich, jestli to nepomuze, ale noc je dlouha, jsem unavena, e s tim krkem neusnu, nemuzu si ani lehnout, navic mam strach, ze ve spanku se zas pohnu, to byla bolest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
848
23.12.21 23:24

Guajakuran asi nemáte? Nejlepší bude zítra vyrazit na pohotovost na injekci.
Nemáte doma nahřívací polštářek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
23.12.21 23:33
@PAN66 píše:
Ahoj,
Rano jsem se vzbudila a blokly krk, nemohla jsem s nim otocit, pak trochu lepsi, nepretezovala jsem se, rikala si, to prejde, ale ne, naopak.

Pri uspavani dcery jsem na chvili usnula a vzbudila me hrozna bolest, ve spanku jsem SE pohnula a krk se mi blokl jeste vic, asi 15 min mi trvalo nez jsem se z ea z postele, chtelo se mi az brecet, jaka to byla bolest. Ted jsem si vzala 2 ibalginy a davala nahraty rucnik, trichu to polevilo, ale hybnost nic, uz nevim jak sedet, lezet..obcas se mi to stalo, ale vzdy max pul den a v poho..ted pred stedrym dnem. no super..

Je neco jak si ulevit, zitra asi budu muset na nejaky opich, jestli to nepomuze, ale noc je dlouha, jsem unavena, e s tim krkem neusnu, nemuzu si ani lehnout, navic mam strach, ze ve spanku se zas pohnu, to byla bolest…

me opichy nepomahaji. Zasadne pomaha jedine prasky na uvolneni svalu. A ty teda zabiraji uplne magicky. Nicmene, taky se po nich silene chce spat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9399
23.12.21 23:34

Voltaren, mast nebo prasek. Nebo neco jinyho s obsahem Diclofenacu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
24.12.21 00:31

Guajacuran v kombinaci s Ibalginem rapid, to mi vzdy zahnalo nejhorsi stav. Jinak to teplo. Plus me pomaha treba pri takove blokade spat s hlavou v mirnem zaklonu (napr si dat pod krk kojici polstar, proste ho podeprit a co nejvic zvednout bradu), ale to uz je hodne individualni, co komu dela dobre…jinak preju, at te to brzy prejde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
24.12.21 00:35
@warita píše:
me opichy nepomahaji. Zasadne pomaha jedine prasky na uvolneni svalu. A ty teda zabiraji uplne magicky. Nicmene, taky se po nich silene chce spat.

Mluvíš mi z duše, prášky na uvolnění svalů jsou zázrak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat