Jeli byste do domácnosti, kde byl covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.12.21 20:09

Jeli byste do domácnosti, kde byl covid?

Ahoj všem, mám dotaz… S přítelem máme jet na Vánoce přespat k jeho rodičům a jeho táta měl covid, karanténa mu skončila v pondělí a už je i dle antigenu negativní. Jenže já se bojím, jestli v té domácnosti nemůže být pořád nějaké riziko:D Jsem těhotná, nenaočkovaná, nerada bych to chytla a pak litovala. Má někdo podobnou zkušenost?? Nevíte, jestli můžou být ještě infekční po tolika dnech? Díky moc… Hezké Vánoce všem ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67614
23.12.21 20:15
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám dotaz… S přítelem máme jet na Vánoce přespat k jeho rodičům a jeho táta měl covid, karanténa mu skončila v pondělí a už je i dle antigenu negativní. Jenže já se bojím, jestli v té domácnosti nemůže být pořád nějaké riziko:D Jsem těhotná, nenaočkovaná, nerada bych to chytla a pak litovala. Má někdo podobnou zkušenost?? Nevíte, jestli můžou být ještě infekční po tolika dnech? Díky moc… Hezké Vánoce všem ;)

Jela bych normálně.. není důvod plašit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 20:16

Ja jsem ve stejne situaci ( myslim tím těhotná, nenaockovana) a v tomhle jsem docela plašan. Ja bych mela strach a návštěvu odložila. Sice uz by infekční byt neměl, ale ten stres co bych měla, by mi za to nestál 🤷

• Citovat
  • Nahlásit
17807
23.12.21 20:18

Jela bych a bala se míň, nez u nekoho, kdo to jeste nemel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
23.12.21 20:19
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám dotaz… S přítelem máme jet na Vánoce přespat k jeho rodičům a jeho táta měl covid, karanténa mu skončila v pondělí a už je i dle antigenu negativní. Jenže já se bojím, jestli v té domácnosti nemůže být pořád nějaké riziko:D Jsem těhotná, nenaočkovaná, nerada bych to chytla a pak litovala. Má někdo podobnou zkušenost?? Nevíte, jestli můžou být ještě infekční po tolika dnech? Díky moc… Hezké Vánoce všem ;)

Už zase :zed: zavolej na hygienu, nech si to posvětit, když nemáš svůj selský rozum. Vždycky už bude někde covid. Bacha na kliku, skleničku a příbory. Jo a nic bych si tam nedala, co kdyby i to cukroví mělo covid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
23.12.21 20:21
@Anonymní píše:
Ja jsem ve stejne situaci ( myslim tím těhotná, nenaockovana) a v tomhle jsem docela plašan. Ja bych mela strach a návštěvu odložila. Sice uz by infekční byt neměl, ale ten stres co bych měla, by mi za to nestál 🤷

Ono jí asi nejde o infekčnost tchána jako spíš o viry, který by mohly přežívat v domácnosti. Nebála bych se toho. Říká se, že ten virus na věcech přežije 4 dny… Ne? I kdyby nevětrali, nic neumyli… Což ani jedno nehrozí, že… Tak to stejné už pochcípalo… A co tchýně? Ta to od něj nechytla? A antigen si dělal domácí a na PCR už nešel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
23.12.21 20:22
@Ba-stet píše:
Jela bych a bala se míň, nez u nekoho, kdo to jeste nemel :think:

To je dobrá myšlenka. :palec: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12035
23.12.21 20:24

To jako fakt?? Radši nevylejzej ani z bytu. Lidi už se úplně zbláznili. Mimochodem, domácnost tchána je teď jedno z nejbezpečnějšich míst, co se výskytu covidu týče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5074
23.12.21 20:30

Jela bych. Já jsem tedy hodně opatrná, ale tady fakt nechápu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
23.12.21 20:30

Lidem už totálně jeb.lo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
23.12.21 20:31

A bacha na Santu je to úchyl a zítra v noci přijde komínem. Já bych nejezdil nikam kde mají komín. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.21 20:31

Tak záleží, jestli i měla máma.. Unsá se taky tak machrovalo,, švagrová a švagr měli covid, a bydlí s rodiči, očkovanými, a že máme přijet, že jsou po karanténě.. Něco nám do toho vlezlo a za tři dny volala tchýně, že je pozitivní a má horečky..
Pokud prodělali oba tak jo pokud ne asi záleží.. Já bych třeba nejela, protože jsem prodělala ted nedávno zápal plic a prostě bych se bála.

• Citovat
  • Nahlásit
13540
23.12.21 20:32
@JiříkMazlík píše:
A bacha na Santu je to úchyl a zítra v noci přijde komínem. Já bych nejezdil nikam kde mají komín. :mavam:

Joooo, ještě že máme Ježíška :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26799
23.12.21 20:36
@Ba-stet píše:
Jela bych a bala se míň, nez u nekoho, kdo to jeste nemel :think:

Přesně tak. Tyto rodiny jsou nejbezpečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29744
23.12.21 20:38

Jela úplně v klidu, ono staci vyvětrat a na věcech se to fakt týdny držet nebude :D lepší jak k nekomu, kdo to neměl a může to zrovna mít bez příznaků :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat