Zablokovaný krk - obratle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kendallm
Nováček 5 příspěvků 21.06.19 23:06
Zablokovaný krk- obratle

Zdravicko maminy, holky,
Mam takovej problem. S krcni pateri. U doktorky sem uz byla, jenze ta mi napsala zadanku na hrudní pater :lol: (to nechapu)- termín rhb mam ah v srpnu :,( a tak se chci zeptat. Nedokazu si ani prokřupnout prvni obratel(Atlas), citim tam tlak a boli me z toho hlava, nedokazu poradne lezet protoze cely den jen tlak az se mi zdá jestli se mi spatne neprokrvuje mozek :lol: :( Nemate nejaka z vas zkusenosti? Jaky cviky jsou dobre na odblokování obratlů? Cviky které sem nasla, mi nepomahaji, jako je kolecka s hlavou a doprava doleva, nic.
Dekuji za případne rady. ( uz to nedávám) :cert:

Reakce:
pannda
Kelišová 7027 příspěvků 37 inzerátů 21.06.19 23:45

Čumíš do mobilu pořád? S predklonenou hlavou¿?? Tak odtud problém…místo rhb si vyhledej fyzioterapeuta, pomůže a poradí..

cecetka
Echt Kelišová 8488 příspěvků 22.06.19 05:57

@kendallm Bloknutou pater mas ted a rehabky az v srpnu? 8o 8o 8o

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 22.06.19 06:30

@pannda já nevím, jak u vás, ale u nás provádí RHB fyzioterapeut… :nevim:

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 22.06.19 06:33

@kendallm pokud jsi to doteď zanedbávala, teď už to cvičení nepomůže, fyzioterapeut musí páteř nejdříve uvolnit a pak ty napravit cvičením, které tě naučí. Plus se musí hlídat dalších sto věcí v běžném životě. Mám opakovaně ten samý problém a když to všechno dodržuji, tak nemám žádné bolesti. Zkus alespoň v okolí nějakého dobrého maséra, nejlépe fyzioterapeut na vlastní náklady, než ti začnou rehabky

pannda
Kelišová 7027 příspěvků 37 inzerátů 22.06.19 06:36
@Aduš8 píše:
@pannda já nevím, jak u vás, ale u nás provádí RHB fyzioterapeut… :nevim:

Myslela jsem, jako fyzioterapeuta si vyhledat sama, a nečekat na srpen…popř. masáže a odblokování.
Já když mám problém, jdu hned do 1-2dnů…

Uživatel je onlineVerun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 22.06.19 07:03

Atlas ti fyzioterapeut neodblokuje, spis chiropraktit. Toho si muzes vyhledat a zajit bez zadanky. Na fyzio chodim roky, a atlas mi nikdy nenarovnala.

Váš příspěvek
Reklama