Zábrany do dveří

zzz
13
31.1.05 19:55

zábrany do dveří

Ahoj maminy, prosím o radu- kde sehnat na netu prodejce (či výrobce)zábran do dveří (ev.i na schodiště) - myslím takové ty zábradlíčka mezi futra, ať prcek neleze kam nemá . Nemám ani moc představu, zda jde jen o jeden typ či je jich víc ap. Začíná to u nás být aktuální, dcera má teprve 7měs, ale je dost živá už teď, tak netuším, jak ji uhlídáme v baráku, kde každá místnost ústí na schodiště… Díky Zuzka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

586
31.1.05 20:16

Něco takového jsem zrovna nedávno viděla na stránkách http://blueone.vltava2000.cz/store/
je to mezi odrážedly a chodítky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zzz
13
1.2.05 20:39

Díky za tip. S hrůzou zjišťuji, že se ceny pohybují mezi 2000Kč-3000Kč za jednu zábranu. Vzhledem k tomu, že jich budeme potřebovat po baráku několik, tak je asi skoro lepší se přestěhovat nebo prcka přivazovat na vodítko k topení.Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.2.05 22:53

Ahoj,
na letáku z Ikea - bezpečnostní série Patrull - mají inzerovány bezpečnostní vrátka FAST (buk 64-106 cm 1490,– nebo kov 72-79 cm za 799,–) a SMIDIG (max otvor 101 cm)
Obojí se upevńuje pomocí šroubů ? Zkušenost s nimi bohužel nemám, z Ikea máme jen záslepky do zásuvek a podložku do vany (a nějaké hračky :D )
Hodně štěstí,
Dana

• Nahlásit
  • Citovat
mki
25
2.2.05 07:49

Zábrany do dveří

Ahojky,
nejlevnější jsem našla přímo u dovozce dětského zboží For Baby (www.forbaby.cz).Pod 2 tisíce. Také o ní uvažuji, ale kvůli jinému účelu. Do dveří, aby nám králice nelezla do dětského pokoje bobkovat :lol: .
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mki
25
2.2.05 07:51

Oprava

Omlouvám se za omyl, je to AGS Sport www.agssport.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.2.05 12:08

Ahojky,
zkus se podívat po dětských bazarech.My koupili zábranu ne novou,ale použitou.Sice byla dražší 1500,–(je nějaká americká atipická a jinou zrovna neměli), ale mívaj i levnější. Koupili jsme to www.detskyruzek.cz
Prodejna je na Radlický na Praze 5.

Ale většinou je mívají ve všech bazarech s dětským zbožím.

Jarča a Mareček (14m)

• Nahlásit
  • Citovat
zzz
13
2.2.05 18:56

Holky díky, vrhám se na bazary!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
2.2.05 20:38

Ahoj, možná ti pomůže, co se chystáme udělat my. Když se holky narodily, tak jsme domů koupili ještě jednu levnou postýlku, kterou jsme dali do obýváku, myslím ty postýlky, co prodávají careffour a tesco, stojí kolem 1 000,–. Teď už v ní holky nemáme, protože by přepadly a tak jsme jí před vánoci rozebrali a zahradili tím stromeček a teď jsme se s manželem shodli, že z ní uděláme zábrany, protože koš s prádlem, který jsem např. používala jako zábranu na chodbě před košem, už holky v pohodě odšoupnou. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
2.3.05 09:27

zabrana

ahoj zkus si to udělat u stolaře nebo jestli je někdo šikovný udělat doma.Mě to udělal děda teda,a je to levnější,snad šikovní chlapy nevymřely.Mám to s obkladu a desek a zavěšené na pantech a je jako dvířka.a taky to mám z kuchyně na chodbu a tam je to připevněno ve futrech na očka a tyma očkama je trotahlá tyčka.V obchodě je to šíleě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
2.3.05 14:12

http://www.ikea.com/…egoryDisplay?…*13756&chapterId=13759&cattype=sub na téhle straně má ikea nějaké doplňky pro bezpečnost dětí. Jsou tam zarážky na dveře i zábrana. Třeba se bude hodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
5.9.14 17:32

Holky,
zhanam zabranu do dveri-60cm.
Nejake tipy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
27.2.15 14:50

Nema niekto tip kde zohnat 60cm zabranu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18441
27.2.15 15:00

@miisenka Ikea ma do 60 cm dveri tuto, otazka je, zda splnuje vase pozadavky na vzhled. My jsi mame vybranou na schodiste, ale jeste ji nemame.

http://www.ikea.com/…ts/50200488/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
27.2.15 15:16

@Cuddy
Ooo diky..juknem na nu..na schody mame odLindamu, ale chcem eate z pokojiku spravit ohradku.. :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama