Začínáme řídit...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2049
16.8.14 10:15

začínáme řídit...

Maminky a všichni pomoooc :,(

Po x letech, co mám po autoškole jsem si koupila auto, že začnu konečně řídit…Ale včera první jízda a čistá KATASTROFA :oops: Připadám si nemožně, tolik dopravních přestupků a kolikrát mě to „zdechlo“. Od včera mám totál depku a migrénu…připadám si nemožně, neschopně,…

Prosím, máte nějaký tipy, jak na to??? začínáte taky někdo???

Jsem zoufalá, bezradná a totálně vyčerpaná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1510
16.8.14 10:17

…jenom zdechlo??? já auto hned jen nabourala…bylo měsíc nové :lol: Držím palce, to se oživí a uvidíš jak ti to půjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26253
16.8.14 10:18

@eetel není nic jednoduššího, než si zaplatit pár kondičních jízd v autoškole a nebo poprosit někoho blízkého a hlavně klidného, kdo by s tebou do auta sedl a vedl tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3332
16.8.14 10:18

CO si zkusit zaplatit kondiční jízdy v autoškole? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
16.8.14 10:29

@eetel zbytecny stres. Zaplat si par kondicnich jist, od toho to jd :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20765
16.8.14 10:31

Tak tak, chystám se od září, malá bude ve školce a já v autoškole :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20765
16.8.14 10:32

Řidičák mám 14 let :oops: Stejnou dobu jsem neřidič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25475
16.8.14 10:33

Zbytečně se stresuješ, hod´se do klidu… pak to půjde..kondičky ti můžou pomoct ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
16.8.14 10:33

Když jsem si koupila po autoškole své auto, tak jsem první cca 2 měsíce denně dělala hodinové vyjížďky po čím dál náročnějších trasách. A to až pozdě večer (teď v létě je ještě dlouho vidět), kdy jezdilo minimum aut a můj strach byl taky menší. Já bych pro kondičky nehlasovala, potřebovala jsem se to naučit sama a v klidu bez rad druhých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25475
16.8.14 10:36

Tak ono je to hlavně o tý praxi, já mám řidíčák od r.1998, ale řídit jsem začala až někdy po r.2006…a fakt dobře jsem začala jezdit až když sem si to srovnala v hlavě ve stylu, ted´ mám dle předpisů přednost já tak počkáš, tečka jedu…a i tak ráda jezdím jen po Karlovarskym kraji, kde to znám, dál kde to neznám bych měla trochu obavy, ale myslim, že bych to zmákla :) dřív jsem, jak se říká na tachometru dvacet v očích smrt a jak sem viděla auto radši sem zastavila :mrgreen: ted´už jsem v našem starym autíčku vyježděná…jenže sme si koupili nový a manžel mi ho nechce pučovat :mrgreen: resp. zatím mi ho půjčí jen na kratší trati typu z obchodu s nákupem domů :lol: ale to se poddá, já ho časem přesvědčim…ale je fakt, že to auto je o dost větší a na silnici se chová jinak než to malé :)

p. s. a uplně nejradši jezdím sama nebo max.tak s dětma, jelikož manžel má tendence mi do toho kecat :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.08.14 v 10:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
16.8.14 10:42

Já jezdím s tatkem, on je klidas a vysvětlí…o kondičkách jsem přemýšlela, ale potřebuju se to naučit ve svým :mrgreen:

ale jsem totál nerv…přijde mi, že nestíhám sledovat a reagovat…mám pocit, že se to nemůžu nikdy naučit…

chce se mi brečet, řvát, nadávat, spát, prostě totál depka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
16.8.14 10:43

Taky po pěti letech oživuju řízení, dost často mi to zdechá, ale to je tím, že zezačátku na mě manžel řval, že dávám moc plynu a ničím spojku. Teď pro změnu dávám plynu málo. Daleko větší trauma mám z parkování. Od 1.září nastupuju do práce a pokud nedostanu povolenku k vjezdu do areálu, nezaparkuju. V okolí se totiž parkuje podélně a v kopci, navíc bývá problém vůbec najít místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meha
16.8.14 10:49

@eetel Po první jízdě nedělej závěry.
Být Tebou bych určitě šla na kondiční jízdy, získáš trochu praxe a jistoty, také rady od profíka, pak se dále můžeš učit ve svém autě s taťkou.
Výraz „s tatkem“ mě pobavil, zřejmě Brno ;).

• Citovat
  • Nahlásit
2049
16.8.14 10:49

@ostlužina aspon, že řídíš, to já si nevěřím…mám pocit, že to nedávám, že nestíhám sledovat a reagovat…a k parkování jsem se ještě aani nedostala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
16.8.14 10:50

@Meha jjjjjjj, Brno :mrgreen: ale zatím jen po okrajových částech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu