Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Tohle rychlý přibírání a zadržování vody byl u mě u obou těhotenství první signál pro preeklapsii
Také jsem teď za poslední týdny těhotenství přibrala 3 kg a nikdo nic neříkal. Moč i tlak mám v pořádku.
Já jsem za 39 týden přibrala dvě kila a prcek podle ultrazvuku cca 250 g. Sestřička mi říkala, že je to voda a dál to nikdo neřešil.
Od 37tt zadržuju prý vodu v těle ale otoky nemám, za týden přibírám 2 kg, sestra na gynekologii říkala že miminko tímhle moc nepřibírá, což bych byla trošku i ráda protože mame odhad k porodu přes 4 kg a někdo mi zase říká že ty 2 kg za týden jsou tím že miminko hodně přibírá máte s tím někdo zkušenost?