Zadržení vody v těle v 37tt a váha miminka

Anonymní
29.9.19 19:02

Zadržení vody v těle v 37tt a váha miminka

Od 37tt zadržuju prý vodu v těle ale otoky nemám, za týden přibírám 2 kg, sestra na gynekologii říkala že miminko tímhle moc nepřibírá, což bych byla trošku i ráda protože mame odhad k porodu přes 4 kg a někdo mi zase říká že ty 2 kg za týden jsou tím že miminko hodně přibírá máte s tím někdo zkušenost?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27747
29.9.19 19:08

Tohle rychlý přibírání a zadržování vody byl u mě u obou těhotenství první signál pro preeklapsii

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1664
29.9.19 20:21

Také jsem teď za poslední týdny těhotenství přibrala 3 kg a nikdo nic neříkal. Moč i tlak mám v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1102
29.9.19 23:23

Já jsem za 39 týden přibrala dvě kila a prcek podle ultrazvuku cca 250 g. Sestřička mi říkala, že je to voda a dál to nikdo neřešil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty