Zájmový kroužek v Českých Budějovicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikiZ.
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.05.19 15:52
Zájmový kroužek v Českých Budějovicích

Prosím o Vaše zkušenosti se zájmovými kroužky v Českých Budějovicích.
Syn bude mít na podzim 4 roky a ráda bych ho někam přihlásila. Prosím o Vaše tipy na hudebně či sportovně zaměřené kroužky pro takto malé děti.
Děkuji :)

Reakce:
kamila44455
Kecalka 109 příspěvků 05.05.19 16:11

Ahoj, tak záleží, jaký tip kroužku by syna bavil.
Moje 5-tileté dítko chodí tancovat do Tanečního studia NO LIMIT a je to tam super, ale zaleží jestli by to syna bavilo :think:. Jsou tam, ale i kluci i holky

jessikka
Extra třída :D 11089 příspěvků 05.05.19 16:14

Pěknou nabídku má dětské centrum Caplík.

jessikka
Extra třída :D 11089 příspěvků 05.05.19 16:15

Jinak od 4 let bere do karate přípravky FightClub. Děti chodí a je to hodně všeobecně pohybové zaměřené, ale učí se i údery a kopy.

NikiZ.
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.05.19 16:19

@kamila44455 děkuji za tip. :) Syn projevuje zájem o hudbu, má i notu, ale zároveň rád běhá, kope do míče a jezdí na kole. Nějak vyhraněný není, je ale velmi drobný, takže žádné silový sport zřejmě ani do budoucna nepřichází v úvahu. Spíš bych byla ráda, kdyby chodil někam, kde je dobrý přístup k dětem. Sama jsem jako dítě chodila do DDM do Hartmu. vily na dramatický kroužek a ráda na to vzpomínám, ale nevím, jak to tam chodí dnes.

mapu
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 05.05.19 18:09

Sportovní pripravku ma tj karate, uz od 3let, Yamaha ma hudební krouzky, dramatak je pri Jihoceskem divadle, ale pro starší. Syn ted chodí do sportovky pod tj karate a to je super, budu hledat kurz plavani na podzim.

NikiZ.
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.05.19 18:33

@mapu díky za odpověď :) ta sportovní přípravka pod tj karate, to je ta co je na Destin
ce?
Jinak plavání myslím nabízí také Caplik.

mapu
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 05.05.19 18:39

Je to bud v Destince, nebo na Zizkovce. Do Caplika jsme chodili, vanickovani super, plavani v Arpide uz nic moc. Vzhledem k tomu, ze plavani trochu rozumím, tak hledám neco jiného. Jinak i pohybovky v Capliku mi prislo, ze se zhorsily, ale ted uz nevim, dlouho jsme tam nebyli.

Váš příspěvek
Reklama