Zalehlé ucho a tlak v něm

Napsat příspěvek
Velikost písma:
85473
13.12.23 17:41

@RadkaOR ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.23 17:54

Ty usi jsou fakt zlo. Kdo to tak spatne vymyslel. Ja mam opak, tj. otevrena euasachova trubice, a to je teprve peklo :cert: Neboj, bude to dobry.

  • Citovat
  • Upravit
1561
13.12.23 17:59
@Anonymní píše:
Ty usi jsou fakt zlo. Kdo to tak spatne vymyslel. Ja mam opak, tj. otevrena euasachova trubice, a to je teprve peklo :cert: Neboj, bude to dobry.

A to se ti projevuje jak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
298
13.12.23 22:31

@RadkaOR pocit plnosti v uchu. Pry dychani citis, jak se ti hybe bubinek sem a tam, takze logicky hut slysis. Kdyz mluvis ty, tak se slysis asi desetkrat hlasiteji nez ostatni.
Ted jsem mela asi tyden rymu, co se mi dostala do usi a uplne jsem si tu zavrenou trubici uzivala. Fakt lepsi zavrena nez otevrena…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat