Zalehlé ucho a tlak v něm
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ty usi jsou fakt zlo. Kdo to tak spatne vymyslel. Ja mam opak, tj. otevrena euasachova trubice, a to je teprve peklo
Neboj, bude to dobry.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Ty usi jsou fakt zlo. Kdo to tak spatne vymyslel. Ja mam opak, tj. otevrena euasachova trubice, a to je teprve pekloNeboj, bude to dobry.
A to se ti projevuje jak?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@RadkaOR pocit plnosti v uchu. Pry dychani citis, jak se ti hybe bubinek sem a tam, takze logicky hut slysis. Kdyz mluvis ty, tak se slysis asi desetkrat hlasiteji nez ostatni.
Ted jsem mela asi tyden rymu, co se mi dostala do usi a uplne jsem si tu zavrenou trubici uzivala. Fakt lepsi zavrena nez otevrena…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit