Žaludeční potíže - babské rady

180
14.3.16 08:00

Zaludecni potize......babske rady

Ahoj, chtela bych poradit ohledne zaludecnich problemu. Poslednich par mesicu mam vysoke pracovni vytizeni…cca 70 hodin tydne, stres v praci, doma tez byly nejake problemy.
Posledni tri tydny zvracim, sebemensi rozcileni, stres nebo jen vzpominnka na to co musim ten den stihnout. Jim jednou denne a stejne to vyzvracim. Zaludek mam, tak stazeny, ze jsem ted tri dny nejedla a nepocituji hlad. Myslela jsem si, ze jsem si uhnala zaludecni neurozu, ale vcera me chytly krece, dosti silne, natrvaly dlouho, ale celou me ochromily. Pote jsem ve zvratcich i stolici mela cerstvou krev. Mam strach, ze se jedna o zaludecni vredy. Je nejaka zarucena metoda na nejaky babsky recept, jak to zklidnit? Ziju v Anglii a tu se na vse dava jen paracetamol a pokud Vas vylozene neodveze sanita polomrtve, tak se dostanete jen k doktorovi, ktery je schopen pred Vami hledat diagnozu na google…dekuji.,kazda rada dobra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3273
14.3.16 08:04

Na tohle ti rozhodně žádná babská rada nepomůže… Pokud zvracíš krev, tak si zahráváš se životem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
14.3.16 08:05

@Lumenidas jo, rada je, okamžitě k dr. Na prasklý vřed můžeš i vykrvácet.. a rozhodně začít jíst, aspoň něco, protože se to bude jinak jen zhoršovat :think: mi našly vředy jako 18 leté, 2r oky jsem zobala jakés pilule (ale název už si nevybavim).. musela jsem taky pravidelně na gastro.. :think: na vředy babský recept není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
14.3.16 08:08

@Lumenidas pokud je tam krev okamžitě k lékaři a jestli ihned nepochopíš, že je naše vypnout věř mi, že odpadneš ani nebudeš vědět jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.16 08:15

Jako prevence žal. vředů je dobré nalačno každé ráno lžička medu+skořice. výborná je též vincentka, jestli máš krev, navštiv lékaře, hrozí i smrt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
14.3.16 08:33

Uz se mi to stalo par let dozadu…a byl to v uvozovkach jen silny zanet zaludku a jicnu. No zajdu k doktorovi, vzala jsem si volno. Jak na potvoru dnes mi chlap odjel na tydenni sluzebku, snad me neposlou do nemocnice…nemela bych kam dat zvirata, tak narychlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
14.3.16 08:47

@Lumenidas evidentně zkušenosti máš, takže je otázkou, proč to prostě neřešíš.. minule to byl jen zánět, teď to být nemusí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
14.3.16 09:05

@martina.se
Ono je nejhorsi to, ze mi tu nepomuzou. Jsem alergicka na PNC i celou jeho radu, na jina ATB tez reguji silnymi alergickymi reakcemi, minule jsem mela silnou hnisavou anginu a ATB mi nedal kvuli tomu, ze bych nemela 24 hodinovy dozor a ze on si to na triko nevezme, po mem navrhu, tak at me na 2-3 dny posle na pozorovani do nemocnice mi bylo sdeleno, ze tady nejsme v CR, tu se chodi dve hodiny po probuzeni z narkozy po operaci domu…neda mi nic a ani na gastro me neposle. Kdyz mi bude fakt zle, tak mi nezbyde nic jineho nez se zaetet vysetrit do Cech. Myslela jsem jen nejake rady na zklidneni zaludku…abych nasbirala par dni abych to mohla vyresit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
14.3.16 09:14

@Lumenidas pokud krvácíš, nic Ti to nezklidní :nevim: jako čistě teoreticky můžeš zkusit jakés bylinky, ale sama vim, že mi po tom bylo jen hůř - řebříček, máta a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
14.3.16 09:23

Uvidim co rekne doktor, kdyz mi nic neda, tak zkusim nekde na cernem trhu s leky sehnat nejake ATB, o kterem vim, ze ho snasim…,a kdyz ne tak mi nezbyva nic jineho nez letenka :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama