Zaměstnání, ŽL, a dluhy

Anonymní
24.6.20 07:38

Zaměstnání, ŽL, a dluhy

Dobré ráno všem!
Potřebuji poradit.
Mám svou blbostí z mládí asi 4 exekuce, které splacim. Zbývá cca 100k. Jelikož Vím, že to je běh na dlouhou trat, přemýšlím o dalším příjmu, kterých bych použila jen na splátky.
K zaměstnání bych si na vedlejsak udělala živnost. Teď k dotazu, jak by to celé fungovalo? Účet Mám blokly, výplatu mám na ruku.
Jak by fungovala živnost? Dalo by se přijímat např Za nejakou mou službu peníze v hotovosti na fakturu?
Moc díky za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3605
24.6.20 07:46

Podvodníkům neradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.20 07:56

Jo, tak člověk co shání další příjem je podvodník. Určitě;-)

• Citovat
  • Nahlásit
69
24.6.20 08:00

Proč si nepožádáš o oddlužení? V dnešní době to, bohužel, dají každému..okamžikem zveřejnění v IS se Ti navíc pozastaví všechny běžící úroky..do 5 let zaplatíš 30% dluhu a je vyřízeno..máme tady - opět bohužel - takhle skvělé zákony :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.20 08:05

Nechci To mít pak někde 5 let na triku napsaný. Udělala jsem blbostí, chci je splatit ci nejdřív. Druhý úvazek nesezenu, ale dělat na sebe na ŽL by mi mohlo vše dost urychlit. Jen nevím jak To funguje za této situace.

• Citovat
  • Nahlásit
73250
24.6.20 08:11
@Anonymní píše:
Nechci To mít pak někde 5 let na triku napsaný. Udělala jsem blbostí, chci je splatit ci nejdřív. Druhý úvazek nesezenu, ale dělat na sebe na ŽL by mi mohlo vše dost urychlit. Jen nevím jak To funguje za této situace.

A myslis, ze ty exekuce nikde 5 let mit napsany nebudes? Na druhou stranu 100 tis. je tak malo, ze to se oddlužení resit nevyplatí. A jinak jo, muzes brat penize v hotovosti, pokud ti je tam budou zakaznici ochotni platit a aktualne je i pozastavena platnost eet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.20 08:19

Ano, to je další věc, že se to ani nevyplatí. Mám foťák, dřív jsem fotila. Chci si zřídit živnost na focení a zkoušet k práci sehnat klienty.
Pokud by byli ochotní platit tedy v té hotovosti, ode mě dostanou doklad a to já pak dám do účetnictví.
A ty peníze od nich použiju na splátky.
Je to tak v pořádku? Nemůžou mr pak úřady osocit, že jsem si vzala peníze na ruku na doklad?
V případě, že by lidí nechtěli platit v hotovosti tak hold na účet, kde se mi strhne okamžitě. Mě jde jen o to, ty peníze rozdělit na splátky.

Díky za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Pet32
24.6.20 08:22

Jestli, chceš penězi z podnikání platit dluhy, tak můžou platit na účet rovnou. 100 000, není tak velký dluh, kolik platíš měsíčně?

• Citovat
  • Nahlásit
3605
24.6.20 08:28
@Pet32 píše:
Jestli, chceš penězi z podnikání platit dluhy, tak můžou platit na účet rovnou. 100 000, není tak velký dluh, kolik platíš měsíčně?

Asi nic, když si nechává vyplácet peníze na ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73250
24.6.20 08:28

Hele nevim, jestli to pri exekuci muzes rozdelovat ty (jestli to neni dane poradim exe), to si radeji zjisti, jinak by to melo byt ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73250
24.6.20 08:29
@Zumpa píše:
Asi nic, když si nechává vyplácet peníze na ruku.

Ty mas problém s pochopenim psaneho textu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.20 08:31
@Anonymní píše:
Jo, tak člověk co shání další příjem je podvodník. Určitě;-)

Ale no tak. Na co tedy tak komplikované transakce? Ty to prostě chceš ojebávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.20 08:35

Ted z platu dávám stranou cca 5.000,–.. mám splátkový kalendáře, takže do každé něco posílám. A z peněz z focení bych mohla platit víc, protože ty peníze by byli navíc.
O nic víc nejde, jen jestli je to ok, abych se nedostala do žádného průšvihu.
Chci to jen co nejdřív splatit. Ti co, píšou že chci ojebavat… máte lepší způsob jak to co nejdřív splatit? Než druhou prací?

• Citovat
  • Nahlásit
73250
24.6.20 09:16

Jo, počkej, tak jestli máš vše dohodnuto na splátkáče a nemáš žádné srážky z platu, tak by to mělo být zcela OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
24.6.20 09:18
@Anonymní píše:
Ted z platu dávám stranou cca 5.000,–.. mám splátkový kalendáře, takže do každé něco posílám. A z peněz z focení bych mohla platit víc, protože ty peníze by byli navíc.
O nic víc nejde, jen jestli je to ok, abych se nedostala do žádného průšvihu.
Chci to jen co nejdřív splatit. Ti co, píšou že chci ojebavat… máte lepší způsob jak to co nejdřív splatit? Než druhou prací?

No, pokud jsou tvoje úmysly čisté a doopravdy chceš vše, co vyděláš focením, dávat na dluh, tak je ti přece jedno, že ti to půjde na účet, ne???
Možná se mýlím, ale když máš domluvené splátkové kalendáře a platíš je tak, jak máš, tak by ti snad ani nic navíc strhávat z účtu samovolně neměli. Ale možná se tu najde někdo, kdo se v tom vyzná lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama