Zánět čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ruby6
Stálice 100 příspěvků 29.08.19 20:27
Zánět čelisti

Ahojte, mám problém se zubem. Má zubařka mi „léčila“ zub a nakonec mi řekla, že zub je mrtvý a že mi s tím nic neudělá a nechala to tak. Mě se nezdálo že by mrtvý zub mohl bolet. Moje babička chodila k suprové zubařce a slibila mi že se na to podívá. Čistila mi zahnisane kanálky, které i krvacely půl roku. Dnes mi oznámila že mám zánět v kosti a dala mi tam nějakou výplň. Mám si urychleně najít zubaře který mi to dá dokupy(má plný stav pacientů). Nemá někdo s tímhle zkušenosti? Co se může stát když zubaře nenajdu? V Ostravě téměř nikdo nebere. Nebo jestli zánět nejde nějákým způsobem zastavit aby se nerozlizal do celé čelisti. Děkuji za rady:)

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 29.08.19 20:46

Zkušenost nemám… Při nejhorším bych zašla ke stávající zubařce, řekla bych, že máš konkrétní diagnózu a ať léčí… Dále zkus pít řepíkový čaj - je protizánětlivý.

Ruby6
Stálice 100 příspěvků 29.08.19 20:51

@Pocahonta
Dobře, děkuji ;)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 29169 příspěvků 29.08.19 21:15

Ano, i mrtvý zub může bolet…

X_Cassiopea
Kecalka 164 příspěvků 29.08.19 21:20

Ahoj, určitě bych urychleně hledala a jestli nenajdeš, popros tu co Ti to diagnostikovala, ta původní by Tě měla vzít, ale už bych jí moc nevěřila. Stalo se mi něco podobného vyndala mi nervy a tvrdila, že zub je mrtvý a tu bolest nikomu nepřeju, o zub jsem přišla na pohotovosti s rozjetým zánětem okostice a fakt to byl zážitek. Nikomu nepřeju. Držím palce

Ruby6
Stálice 100 příspěvků 30.08.19 06:05

@Regina Hero
Tak asi jo ale tohle neřeším, má zubařka to zanedbala tím že řekla že nic je jenom mrtvý a a nemám nějaký „problém“

Ruby6
Stálice 100 příspěvků 30.08.19 06:06

@X_Cassiopea
K tě původní už nejdu.. Dobře musím to nějak udělat:)

Váš příspěvek
Reklama