Zápal plic návrat teploty

Anonymní
14.12.19 21:25

Zápal plic návrat teploty

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti se zápalem plic u malých dětí? Malá 18.mesicu má týden ATB na zápal plic, tři dny už neměl a teploty ani ráno ani večer, dneska večer 37,9 bez odectu, bojím se že se to vrací a ATB nezabírají. Sice ji rostou zuby ale nemyslím že by měla takovou teplotu, max třeba 37,7. Může se to takhle zase zhoršit? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.12.19 21:36

Synovi se k zapalu plic dvakrát nabalilo něco dalšího. Jednou ucho, jednou laryngitida. No a jednou dostal Ospen, ten mu nezabral, takže mu dávali Klacid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.19 21:41
@Anonymní píše:
Synovi se k zapalu plic dvakrát nabalilo něco dalšího. Jednou ucho, jednou laryngitida. No a jednou dostal Ospen, ten mu nezabral, takže mu dávali Klacid.

Ježíši to jako jde, mel zápal plic víckrát:open_mouth:? Já vždycky měla za to, že zápal plic je fakt šílená nemoc kterou jen tak dítě nedostane a teďvidím že se asi šeredně mylim…
Napadlaa mě bronchitida dcera na ni strašně trpí ale nevím odkud by to chytla. Nikam nechodíme krom babičky. Právě že dcerka už má klacid, protože to chytla nejspíš od starší a ta měla nejdřív ospen kterej ji nezabral.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.19 21:53
@Anonymní píše:
Ježíši to jako jde, mel zápal plic víckrát:open_mouth:? Já vždycky měla za to, že zápal plic je fakt šílená nemoc kterou jen tak dítě nedostane a teďvidím že se asi šeredně mylim…
Napadlaa mě bronchitida dcera na ni strašně trpí ale nevím odkud by to chytla. Nikam nechodíme krom babičky. Právě že dcerka už má klacid, protože to chytla nejspíš od starší a ta měla nejdřív ospen kterej ji nezabral.

Syn měl zápal plic asi 4×-5×. Teď naposledy jsme na to přišli až zpětně, když jsme byli na rtg, když se pořád placal v horečkách a přišli na to, že ma nález, ale už to ustupovalo. Nekaslal, jen měl horečku a stěžoval si, že se mu špatně dýchá. Prvně ho měl v půl roce.
Sama jsem měla zápal plic asi 10×.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
14.12.19 22:01
@Anonymní píše:
Syn měl zápal plic asi 4×-5×. Teď naposledy jsme na to přišli až zpětně, když jsme byli na rtg, když se pořád placal v horečkách a přišli na to, že ma nález, ale už to ustupovalo. Nekaslal, jen měl horečku a stěžoval si, že se mu špatně dýchá. Prvně ho měl v půl roce.
Sama jsem měla zápal plic asi 10×.

A kolik mu je? Byli jste v nemocnici? U dcery mela Dr podezření na výpotek, ten se neprokázal ale bojím se že by mohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 22:09

@Barunkaska 5,5 roku. Nejhorší to bylo do 2,5 roku. To měl první 4, pak jsme měli klid a zase letos.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
14.12.19 22:13
@Anonymní píše:
@Barunkaska 5,5 roku. Nejhorší to bylo do 2,5 roku. To měl první 4, pak jsme měli klid a zase letos.

Je to hroznej věk do těch 2,5. To znám u straší s laryngitidou. Ale teď si říkám že ta laryngoska byla ještě zlata nemoc. Že zaaplu plic mám silenej strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 22:15

@Barunkaska jemu začaly pak záněty středního ucha a laryngitidy. Naposledy jsme s ní byli v nemocnici, když mu bylo skoro 5.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
14.12.19 22:21
@Anonymní píše:
@Barunkaska jemu začaly pak záněty středního ucha a laryngitidy. Naposledy jsme s ní byli v nemocnici, když mu bylo skoro 5.

A to jste byli s tím zápalem nebo laryngitidou? Dcerka do těch 2,5 pak už jsme to zvládli vždycky doma. Mladší má za sebou už asi tak 4 bronchitidu jen od září a teď zápal plic ale ten měla od ségry a ta že skolky, ta aopak už pak netrpěla na takový nemoci a teď šup a zápal plic. Tak myslíte že spíš by to mohlo být nějaká viróza než recidiva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 08:40

@Barunkaska s laryngitidou a rozháněli ji tam 4 dny. Do té doby jsme je zvládali doma, maximálně s výjezdem na inhalaci adrenalinu.
Může to být cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
15.12.19 10:35
@Anonymní píše:
@Barunkaska s laryngitidou a rozháněli ji tam 4 dny. Do té doby jsme je zvládali doma, maximálně s výjezdem na inhalaci adrenalinu.
Může to být cokoliv.

Tak to musela být hodně ošklivá laryngitida… Achjo stále má 37,9 takže se asi fakt něco přidružilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
15.12.19 15:59
@Anonymní píše:

Ještě když píšete že se mu k tomu nabalilo něco… To mel hned po vyléčení že zapalu? A projevilo se to taky horečkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 16:17

@Barunkaska projevilo se to různě. Třeba 5. den léčby.

• Nahlásit
  • Citovat
1074
15.12.19 16:25
@Anonymní píše:
@Barunkaska projevilo se to různě. Třeba 5. den léčby.

Aha, no starší dcera pokaslava a má taky zvýšenou takže by to odpovídalo akorát stále nevím co to je když ta mladší nekasle, poslechové nesipe nezadychava se. Má červený ucho trosku. Jak jste poznali to ucho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4826
15.12.19 16:30

To nejste se zápalem plic v nemocnici? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu