Zarostlá tříska - co s ní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TaBlonďatá
Nováček 4 příspěvky 12.07.19 23:30
Zarostlá tříska

Ahoj, už nějakou dobu mám u levého kolena dřevěnou třísku z lavičky. Sice už mi zarostla ale stále bolí :?.Mám tam i malou jizvu v kulaté formě a je fialová. pořád se slupuje z té jizvy kůže ale čím víc se ta kůže slupuje tím víc to bolí. Mám to nějak řešit či jen to nechat tak a mazat to něčím. Předem Vám děkuji za radu

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 13.07.19 00:19

Tak asi si vytáhnout tu třísku. To by mohlo stačit

Fonty
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 13.07.19 00:22
@Petula306 píše:
Tak asi si vytáhnout tu třísku. To by mohlo stačit
:mrgreen: pardon ale mě to prijde vtipný. Ale teď vážně: vytáhnout trisku by mohlo být ono..jinak to samozrejme může hnisat atd tříska je cizí těleso a tělo jí potrebuje vypudit. Pokud to nejde tak na chirurgii jí vyříznou
Petula306
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 13.07.19 00:35

@Fonty tak malou třísku by tělo vypudilo, tuhle asi ne. Já tady někdy z těch otázek mám dost. Nechá si zapíchlou třísku a diví se, že se to pořádně nehojí..co na to napsat.

Uživatel je onlineTopSecret
Závislačka 4702 příspěvků 13.07.19 05:40
@TaBlonďatá píše:
Ahoj, už nějakou dobu mám u levého kolena dřevěnou třísku z lavičky. Sice už mi zarostla ale stále bolí :?.Mám tam i malou jizvu v kulaté formě a je fialová. pořád se slupuje z té jizvy kůže ale čím víc se ta kůže slupuje tím víc to bolí. Mám to nějak řešit či jen to nechat tak a mazat to něčím. Předem Vám děkuji za radu
:lol: :lol: :roll: proboha. V cem ti jako mazani pomuze?
Kazdy maly dite vi, ze to chce tu trisku vytahnout. :zed: a kdyz si ji tam nechala zarust, tak asi k doktorovi nebo rovnou na chirurgii.
ekira5
Kelišová 7045 příspěvků 13.07.19 08:09

@TaBlonďatá odrezať nohu :think: alebo vybrať triesku :pankac:

Váš příspěvek
Reklama