Zarůstající nehet nebo co?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 12.09.11 14:27
Zarůstající nehet nebo co?

ahojki. Holky nemáte někdo radu co s tím? vytvořilo se to z puchýře z bot. Dala jsem na to genci. -nic. a Visnovka mi taky nepomáhá… chtěla bych předejít chir. zákroku, tak zkouším, zda nemáte někdo nějakou osvědč. radu :-( díky moc
PS: prominte za skarede foto :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 12.09.11 14:30

já osobně bych nečekala a vydala se na chirurgii. Třeba ti to tam pouze vyčistí. Já takhle s palcem zápasila asi rok a nakonec jsem tam měla zarostlou kůži (ne nehet). Ale vypadalo to jinak.

Teče ti z toho hnis?

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 14:32

Kluk na to zarůstání hrozně trpěl, pořád to měl zanícený, bolavý ale teda takhle hrozný nikdy.
Pomohla mu plastika, od té doby fakt klid.Možná bych být tebou nad tím uvažovala :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26563 příspěvků 12.09.11 14:33

Já si myslím, že máš úzké boty - nenosíš náhodu nějaký výstřelek mody s úzkou špicí?
Taky jsem měla z úzkých bot černé a bolavé nehty, jak jsem si koupila kvalitní zdravotní obuv, tak to přešlo.

katyca
Závislačka 3445 příspěvků 12.09.11 14:36
Krystal86 píše:
já osobně bych nečekala a vydala se na chirurgii. Třeba ti to tam pouze vyčistí. Já takhle s palcem zápasila asi rok a nakonec jsem tam měla zarostlou kůži (ne nehet). Ale vypadalo to jinak.

Máš to opravdu ošklivé rači si tam co nejdříve dojdi, aby to pak nedopadlo hůř, to nechci strašit.

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 14:36

Zkus to vypitvat a vydezinfikovat, tohle musí hrozně bolet.

Jana206 myslíš že tohle může být z bot? to musela být při chůzi teda bolest.

Jana206
Nadpozemská drbna 26563 příspěvků 12.09.11 14:39
Hodaka píše:
Zkus to vypitvat a vydezinfikovat, tohle musí hrozně bolet.Jana206 myslíš že tohle může být z bot? to musela být při chůzi teda bolest.

To byla jen varianta :nevim: Nemyslela jsem to špatně, jen, že tudy taky může hledat cestu..
Já jsem ten černý nehet měla z té strany jak na fotce..Co se týče samotného zarůstání, nehty mi nezarůstají..Za­růstají kamarádce, musela si nehet na palci nechat strhnout, ale neviděla jsem, jak to vypadá..

Já bych to nepitvala, šla bych k dr. a vážně bych popřemýšlela, jaké nosím boty..

katyca
Závislačka 3445 příspěvků 12.09.11 14:40

Já bych to nepitvala rači si dojdi k tomu doktorovi máš to opravdu hodně chycené, vypadá že to máš možná z toho laku na nechty nebo z odstraňovače? Může to být od všeho možného rači si tam dojdi, ať nedostaneš otravu.

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 12.09.11 14:41

jezis holky.. ja myslela, ze me utesite :-D no boli to jako prase. pitvat a des. jsem se snazila.. :think: zitra jdu k obvodakovi.. :nevim: nikdy jsem nic takoveho nemela. spice nenosim.. ale crocsy… rekla bych, ze to mam po celem dni v nich :-?

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 12.09.11 14:42

a ta barva je od gencianky. ach jo. to bude este bolesti co? a myslela jsem, ze porod uz nic nepredci :-)

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 14:43

Možná ty boty, mě spíš převapilo že to je až tak hnusný, že to fakt musela být bolest.
Teď už se nehty neztrhávají, jen je v krajích šmiknou :wink:
Každpádně s tím něco dělat, může se ti pak zanítit celý palec.

katyca
Závislačka 3445 příspěvků 12.09.11 14:43

Připravse, že tě stejně pošle asi na chíru, a že ti to budou mačkat. :-( Ten hnis musí ven

kofolkaa.
Extra třída :D 11502 příspěvků 12.09.11 14:45
katyca píše:
Připravse, že tě stejně pošle asi na chíru, a že ti to budou mačkat. :-( Ten hnis musí ven
8-o 8-o :cry: :cry: :twisted:
Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 14:45
kofolkaa. píše:
a ta barva je od gencianky. ach jo. to bude este bolesti co? a myslela jsem, ze porod uz nic nepredci :-)

třeba ti to jen vyčistí, neboj, já na tebe budu myslet :wink: sama bych byla strachy potento :lol: dej pak vědět :wink:

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 12.09.11 14:45
kofolkaa. píše:
jezis holky.. ja myslela, ze me utesite :-D no boli to jako prase. pitvat a des. jsem se snazila.. :think: zitra jdu k obvodakovi.. :nevim: nikdy jsem nic takoveho nemela. spice nenosim.. ale crocsy… rekla bych, ze to mam po celem dni v nich :-?

no nevím jestli s tím obvodák něco udělá? mě to bolelo příšerně. a dr. mi vážně moc pomohla. I mi to znecitlivěla a pak jsem nic necítila. Pak jsem šla na kontrolu a bolelo to dál. Pak právě zjistila, že tam mám zarostlou kůži.

A také mi tvrdila, že nosím úzké boty. Proto mi to zarůstá. Ale nenosím.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >