Zastřené embryo 6+2tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 11:46
Zastřené embryo 6+2tt

Ahoj holky.. tak jsem se radovala ze // na testu, ale vývoj asi není, jak by měl být… :( Poslední ms jsem měla 20.6., ale stopro vím, že ovulace byla později.. teď bych teda podle ms měla být v 8tt, ale včera na kontrole doktor říkal, že velikost sedí na 6+2tt, bez srdíčka. Prý vidí embryonální struktury, ale jsou jakoby zastřené. Prý s takovýmto nálezem nebývají dobré konce, že z 80% to dopadne revizí. Říkal ať se raději připravím na tu horší variantu. Byla jsem na kontrole už 3×, skoro vždy po týdnu a pokaždé jsem tam viděla pokrok. Minulý týden tam byl jen žloutkový váček, teď už i embryonální struktury.. Pozval si mě na pondělí, že se na mě podívá ještě další doktor a ten prý rozhodne, jestli revize anebo ještě budem čekat.. Ale naději mi v podstatě nedal :( Takže já teď bojuju s tím, abych se nesložila a nějak fungovala, ale skoro pořád se mi chce brečet :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 16.08.18 11:56

a o kolik později byla podle tebe ovulace?

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 11:58

@KamisB O 10 dni minimalne…

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 16.08.18 11:59

Já bCh ještě pockala. V pondělí by už mohla byt srdeční akce.

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 12:02

@Lilian.white Otazka, jestli kdyz nebude, tak zda jeste cekat..nekdo rika, ze se srdicko objevilo treba az za 14 dni potom, co doktor potvrdil, ze tam je embryo :(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 16.08.18 12:03

Taky bych určitě ještě počkala,protože lékaři se řídí datem poslední MS a někdy jim to člověk nerozmluví. Já jsem byla na kontrole týden po vynechání MS a plod odpovídal velikosti 5+2,otěhotněla jsem poslední den MS. Jak je to možné,nevím,ale vše vyšlo přesně podle toho.

lolink
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 16.08.18 12:06

Pockat. I po tom pondeli. Revize nikam neutece.

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 16.08.18 12:06

tak pokud to bylo 10dní, tak by to mohlo být ok. Otázka je jak se na to bude „divat“ i tělo.
počkej do ultrazvuku a pokud Ti nebude zle apod tak bych na revizi případnou nešla a ještě chvíli počkala. Ale je potřeba to hlídat. A co krev nabíral ji v průběhu ?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 16.08.18 12:08
@Aduš8 píše:
Taky bych určitě ještě počkala,protože lékaři se řídí datem poslední MS a někdy jim to člověk nerozmluví. Já jsem byla na kontrole týden po vynechání MS a plod odpovídal velikosti 5+2,otěhotněla jsem poslední den MS. Jak je to možné,nevím,ale vše vyšlo přesně podle toho.

Ty tvoje počty nějak nesedí, vychází to že jsi otěhotněla normálně někdy v půlce cyklu kdy je obvykle ovulace. Kde jsi vzala že poslední den MS? :think:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 16.08.18 12:10

@Lucluc21 Počkej a uvidíš. Měla jsem to podobně, pak tedy potvrzené srdíčko tak jsme se uklidnili a začali radovat a na další kontrole nic a pak revize. Bohužel. Nic s tím neuděláš, tak zkus aspoň zůstat v klidu.. :kytka:

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 12:11

@Aduš8 Ja byla na kontrole tyden po vynechani a patrny byl jen malinkaty gestacni vacek..14 dni potom gest. i se zloutkovym, za dalsi tyden uz i embryonalni struktury… takze vyvoj tam proste je… no a co, ze neni tabulkovej, kazda jsme individualni.. :(

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 12:12

@KamisB Jj nabiral.. hcg stoupa normalne…

lolink
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 16.08.18 12:13

Pokud hcg stoupa normalne a nemas vetsi bolesti bricha, do revize bych se nehrnula.

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 12:14

Jinak nezvracim, jen mam obcas zaludek na vode, bolest prsou a obcas bolest v podbrisku… Ale mam to asi i z tech nervu :(

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 16.08.18 12:16

@sladke-mameni Ja vim, proste si s nama priroda zahrava…ale spis mam strach, aby to vubec slo po te revizi… :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >