Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
@Linlek měla jsem ztvrdlinu asi ještě 3 měsíce po ukončení kojení. Nedělala jsem nic. Doktor mi radil nosit hodně těsnou podprsenku (třeba sportovní).
@Linlek Já ukončila taky. Prsa bolí na dotek, ale jsou měkká. To, co popisujes, jsem měla při zánětu. Pokud by se nelepšilo, šla bych v pondělí pro ATB. Zatvrdlina asi normální je, ale ta horkost a velká bolest, dle mě ne.
Neexistují třeba nějaká homeopatika?? Nebo ja kdyz mam ztvrdlinu, tak staci masírovat a opravdu hodně pít. Možná by nebylo od věci se poptat u dr nebo lékárníka.
@suzka1 píše:
Neexistují třeba nějaká homeopatika?? Nebo ja kdyz mam ztvrdlinu, tak staci masírovat a opravdu hodně pít. Možná by nebylo od věci se poptat u dr nebo lékárníka.
Homeopatika jsou na ukonceni kojení. Mně radili ještě šalvěj nebo mátu.