Zatvrdlina v prsu po ukončení kojeni

10651
23.6.19 08:44

@Linlek měla jsem ztvrdlinu asi ještě 3 měsíce po ukončení kojení. Nedělala jsem nic. Doktor mi radil nosit hodně těsnou podprsenku (třeba sportovní).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21091
23.6.19 09:04

@Linlek Já ukončila taky. Prsa bolí na dotek, ale jsou měkká. To, co popisujes, jsem měla při zánětu. Pokud by se nelepšilo, šla bych v pondělí pro ATB. Zatvrdlina asi normální je, ale ta horkost a velká bolest, dle mě ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
23.6.19 09:05

Neexistují třeba nějaká homeopatika?? Nebo ja kdyz mam ztvrdlinu, tak staci masírovat a opravdu hodně pít. Možná by nebylo od věci se poptat u dr nebo lékárníka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
23.6.19 10:12
@suzka1 píše:
Neexistují třeba nějaká homeopatika?? Nebo ja kdyz mam ztvrdlinu, tak staci masírovat a opravdu hodně pít. Možná by nebylo od věci se poptat u dr nebo lékárníka.

Homeopatika jsou na ukonceni kojení. Mně radili ještě šalvěj nebo mátu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová