Závislost na gumových medvídcích v těhotenství

50
8.6.20 17:09

Závislost na gumových medvídcích v těhotenství

Ahoj holky, uz si nevim rady. Jsem 15tt a od zacatku tehotenstvi potrebuju porad a porad haribo medvidky. Jsem schopna snist denne pytlicek. Nevadi to? Nebo nevite co je zdravejsi a ma to stejnou chut? :mrgreen: Kdyz je nemam, jsem vztekla a neprijemna. Nemuzu se ovladat. Mate nekdo taky takovou nejakou zavislost a nevite co s ni? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1118
8.6.20 17:13

Rekla bych, ze to nevadi. Ja mela strasnou chut na pomerance a ryby :lol:. Rika se, ze telo si rekne, co mu chybi :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46083
8.6.20 17:27

Je to vždycky lepší, než káva, nebo alkohol. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
8.6.20 17:32
@mrav píše:
Je to vždycky lepší, než káva, nebo alkohol. :mavam:

Ale ne při těhotenské cukrovce. Neříkám, že si nemá dát hrst. Ale denně pytlík není zdravý pro nikoho. Já bych si klíďo denně dala čokoládu. Ale neprošla bych za chvíli dveřmi. To, že je člověk těhotný, z něj nutně nedělá loutku bez vůle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
8.6.20 17:34

Taky si myslím, že gumoví méďové jsou v pohodě a určitě ti neuškodí. Cukry jsou potřeba a v jednom pytlíku ho zas není tolik :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1601
8.6.20 17:52

Rafinovany cukr naštěstí k životu potřeba není. 100g medvídků lehce přesahuje doporučenou denní dávku cukru, takže pokud nic jiného sladkého nejis, tak se to nejspíš nějak přežije :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
8.6.20 18:12
@Mauša5218 píše:
Taky si myslím, že gumoví méďové jsou v pohodě a určitě ti neuškodí. Cukry jsou potřeba a v jednom pytlíku ho zas není tolik :kytka:

80 kostek není moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
8.6.20 18:21

@Russet neříkej, že v malém pytlíku je 80 kostek cukru?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
8.6.20 18:24

Jj máš pravdu, teď jsem na to koukla na internetu, to bych tedy v životě neřekla. Píšou ale hroznový…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12167
8.6.20 18:31

Ja byla schopna sezrat 200g cokolady denne, ukazalo se, ze mam malo zeleza, byla jsem unavena jak svin, proto asi ty cukry. Jako nejaka drobna zavislost je fajn, ale balik tech chemicky barvenych srajd denne…mno nevim. Mozna zapatrej, proc to po nich tak ta chut jde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
8.6.20 18:38

Osobn si myslím, že ta vzteklost pramení z rozkolísané hladiny cukru. Je to začarovaný kruh. Ale obecně panuje o gumídcích povědomí, že jsou zdravé, protože želatina. Ale spíš je to jen barvivo a glukózový sirup. Neříkám, že mi Haribo nechutnají. Tak si vezmu pár, když je to doma, syn je má taky rád. Jemu dám do mističky a pytlík strčím do nejvyšší police.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1476
8.6.20 19:32

@beruska9 Pokud jsou to klasicti Haribo medvidci, tak ti jsou barveni prirodnimi barvivy. Slozeni napr. zde: https://www.ferpotravina.cz/…ibo-medvidci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
8.6.20 20:31

@SabinkaKo čemu by to vadilo? Já teď po kilech žeru ovoce, které jsem nikdy nejedla :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
9.6.20 07:31
@martina.se píše:
@SabinkaKo čemu by to vadilo? Já teď po kilech žeru ovoce, které jsem nikdy nejedla :think: :mrgreen:

Ale asi nesníš ekvivalent 80 kostek cukru v ovoci. To bys praskla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama