Závislosti dudlík a následně savička u láhve, usínání
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.12.14 17:20
Pohádk čteme pořád ale u pohádky co bych četla hodinu samořejmě usnou.. ale chceme aby usínaly samy a nevylejzaly z postýlek..a právě sem to vydržela týden a děs
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
29.12.14 17:27
@Paikea Tak jim je ještě chvíli nech a zkus to až kolem toho třetího roku?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
29.12.14 17:32
@Paikea Dala bych jim ty dudlíky, do třech let si myslím, že to není žádná ostuda, pak už budou chytřejší a půjde to usínání snadněji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit