Těhotenství bez příznaků?

Anonymní
13.2.21 13:02

Zdravím, je možné

Zdravím, dneska jsem zjistila podle těhotenského testu, že jsem těhotná, je možné mít jen příznak nafouklé břicho a hrozná žrafka, jinak vůbec nic? A vynechaná menstruace samozřejmě, ale jinak vůbec žádné příznaky nemám, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15433
13.2.21 13:05

Ne - nepotřebuješ mít příznaky, pokud máš pozitivní těhotenský test. respektive máš příznaky -nafouknuté břichy a změny v chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
13.2.21 13:09

Prosim te, zadej si tady do vyhledavani „tehotna zadne priznaky“ a vyjede ti trista a jedna diskuzi na tohle tema. Gratuluji k miminku, at se dari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
13.2.21 13:28

Mně první příznaky přišly až víc jak týden po vynechané MS. To, co většinou čteš, že ženy pociťují ještě před předpokládaným termínem MS jsou většinou vsugerované - psychika udělá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
13.2.21 13:32

Tak nemáš příznaky no. Buď ráda. Ono to přijde později. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15282
13.2.21 13:36

A to si vzala kde, že nějaké být musí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
13.2.21 13:46
@Anonymní píše:
Zdravím, dneska jsem zjistila podle těhotenského testu, že jsem těhotná, je možné mít jen příznak nafouklé břicho a hrozná žrafka, jinak vůbec nic? A vynechaná menstruace samozřejmě, ale jinak vůbec žádné příznaky nemám, děkuji

Já měla na začátku jen nafouknuté břicho, asi 3 dny. Bolely mě svaly byla jsem unavená, jenže jsem za sebou měla velké fyzické a psychické vypětí, takže příčina nejasná. Test jsem si udělala, až jsem začala zvracet i po suchém rohlíku, tj. v 6.tt 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24858
13.2.21 15:07

Takhle brzy jsem nikdy příznaky neměla. Až tak od 7 do 10 tt takové nechutenství. Jinak nic. Ani potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6305
13.2.21 15:31

Je možné, že se příznaky objeví později a stejně tak je možné, že se neobjeví vůbec. Osobně mám zkušenost s tím druhým, jsem těhotná počtvrté a kromě rostoucího břicha (a to bylo v prvním těhotenství až hodně po 20.tt) jsem nikdy žádné těhotenské příznaky neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
13.2.21 18:02

Jo je to možné. Jsem v 18 tt a nemám vůbec žádné příznaky a ani jsem neměla. Ať se daří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat