Zdražení papírových plen!

595
29.1.04 10:38

Najde se někdo, komu nevadí plánované zvýšení daně u papírových plen?

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.1.04 10:57

asi nenajde, také mě to vadí, nejvíce mě na tom vadí, že zvedly nájem, teď plíny a jídlo, ale rodičovský příspěvěk ne, no jak je tohle možný. Ale chtěj to udělat tak že zvednou porodné, i když si říkám na co mi to je když už jsem dávno svou dceru porodila, takže nám nikdo nic nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
595
29.1.04 11:26

Jo, porodné sice chtějí zvýšit, ale my už ho zkásli a plíny hned tak neodložíme.:-( Navíc to zvýšení není zas tak ohromující, když se podívám kolik navíc nás to bude stát. A pak se vláda děsně diví, proč je tak nízká porodnost. No jak by ne, když dělají všechno proto, aby z nás vytáhli první i poslední, že?:-(

Uděláme útok na nějaký hypermarket a nakoupíme do zásoby, ale to asi napadne víc rodičů a tak by se plíny mohly stát nedostatkovým zbožím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
29.1.04 11:58

Ahoj holky, kdyz jsem to slysela ve zpravach, tak jsem tomu nechtela ani verit. Nehlede na to, ze kdybychom chtely na plinkach usetrit a zacit prat hadrove, tak nam ted v nedohlednu budou stejne zvysovat vodu o 100%. Misto utoku na hypermarket, by se mel spis udelat utok na vladu a tam nasledna mensi defenestrace :-)

Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
29.1.04 13:17

Ahojky!

Chtela bych jen upozornit na diskuzi k tomuto tematu zde " .{target:_blank}":[http://www.rodina.cz/clanek3604.htm]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
29.1.04 14:07

Ahojky,

je to des bes, asi tem nasim volencum je naprosto jedno, ze na maly deti uz je vsechno tak strasne drahy, tak jeste pliny…aby toho nebylo malo..ale holky muzem si neomezene privydelat!! ja to asi tak vyresim, jedno mimco chytnu do jedne ruky, druhy do druhe a pujdem nekam na pohovor s tim ze mam cas jedine v noci (mezi krmenim) a tech 5 dni kdy muzu dat dite do predskolniho zarizeni…

Zdenik a dve princezny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.1.04 19:55

Ahoj všem!!!

Taky mě naštvalo zdražování plínek.Sice chtěj zvědnout porodný a co jako má být? To si asi jako představujou že si z těch peněz koupíme pleny do zásoby,nebo co? Mě to porodný už nepomůže,mám roční dítě,kdyby radši zvedli mateřskou,udělali by stokrát líp.Už takhle je všechno drah, ať už potraviny a co teprve všechno pro malí děti.Opravdu mě i mého manžela rozčíli.

Aneta a Davídek 13.měs.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.1.04 11:23

Děvčata, já jsem možná velký optimista, ale myslím si, že to zdražení plen neprojde. Ne že by poslancům tak ležely na srdci rodiny s dětma, ale bojej se o voliče. Protože i když je porodnost nízká, tak lidí s dětma v plenkách je spousta a k volbám půjdou (nebo naopak nepůjdou vůbec). Nechci tu zavádět politickou debat, pánbů chraň :-) jenom si myslím, že plenky prostě nezdraží. Bohužel asi zdraží spousta jinejch věcí. :-P

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.1.04 19:22

Už prošlo .už prošlo , ale pro změnu naši všemi milovaní politici slibují že zvednou mateřskou a porodné, ale podle toho co všechno chtějí zdražit ,se asi budeme chodit pást. Ahojkky Niky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
133
18.3.13 01:28

Kde je porodnymu konec.. :) :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka Heřmánková
18.3.13 02:04

Kdyby každá maminka šla do Poslanecké Sněmovny
a přebalila tam své dítko a nechala tam tu podělanou plenu jako nesouhlas