Zemřel mi syn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 10:48
Zemřel mi syn

Ahoj všichni. Dnes nad ránem zemřel můj andílek, desetiletý chlapeček na vážnou nemoc, se kterou tři roky bojoval. Máme ještě dcerku, sedmiletou, která je z toho hotová, stejně jako my ostatní. Nemůžu vejít do jeho pokojíčku, který je ve stejném stavu jako předtím, nemůžu vidět jeho oblíbené křeslo, na kterém sedával, nemůžu vyjít na zahradu ani nikam jinam, kam jsme chodili společně. Nevím jak se s tím smířit a nevím jak žít dál… Je tady nějaká maminka, která to zažila a může mě nějak uklidnit..? Mám pocit že pro mě už všechno skončilo… Prosím o respektování anonymu, velmi citlivé téma…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11501 příspěvků 08.04.18 10:50

Upřímnou soustrast :hug:

Karlie
Stálice 59 příspěvků 08.04.18 10:51

Je to hrůza, co se děje…

Příspěvek upraven 08.04.18 v 10:52

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 08.04.18 10:52

Ach bože, klid v duši všem v rodině, váš chlapec na vás dohlíží a nechce, abyste se trápili. Upřímnou soustrast

Reginaa
Kecalka 422 příspěvků 08.04.18 10:52
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Dnes nad ránem zemřel můj andílek, desetiletý chlapeček na vážnou nemoc, se kterou tři roky bojoval. Máme ještě dcerku, sedmiletou, která je z toho hotová, stejně jako my ostatní. Nemůžu vejít do jeho pokojíčku, který je ve stejném stavu jako předtím, nemůžu vidět jeho oblíbené křeslo, na kterém sedával, nemůžu vyjít na zahradu ani nikam jinam, kam jsme chodili společně. Nevím jak se s tím smířit a nevím jak žít dál… Je tady nějaká maminka, která to zažila a může mě nějak uklidnit..? Mám pocit že pro mě už všechno skončilo… Prosím o respektování anonymu, velmi citlivé téma…

Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast. :hug: Mohu se zeptat, jestli jsi věřící?

Emimin7
Kelišová 6228 příspěvků 08.04.18 10:53

Upřímnou soustrast. V takovém případě je absolutní nutnost vyhledat odbornou pomoc. Rozhodně se v tom neplácej sama bez pomoci.

Anonymní  08.04.18 10:53

@ka2ka Děkuji…
@dedrichov Děkuju moc… Je tu bez něj prázdno…

Lada84
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 08.04.18 10:53

www.dlouhacesta.cz :hug:

Anonymní  08.04.18 10:54

@Reginaa Děkuji… Spíše tíhnu k buddhismu a východním vírám, reinkarnace a tohle všechno…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 08.04.18 10:55

:hug: :hug: Přijmi aspoň moje vyjádření soustrasti… Je tu skupina, kde jsou maminky, které přišly o děti, je tady. A zkus si i o nějaké rady napsat paní psycholožce na tuto adresu: poradna@emimino.cz.

laducha
Generální žvanilka 20812 příspěvků 08.04.18 10:55

Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast :hug:
Je tu skupina, kde jsou maminky s podobným osudem, snad někdo poradí :hug:

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 08.04.18 10:57

Určitě i zde existují uzavřené skupiny, vyhledej je, určitě Ti poradí. Věty… slova, nic z toho teď asi moc poslouchat ani číst nechceš.
Určitě všichni, kdo tu jsou, Ti posílají na dálku velikou podporu.
Nic co napíšeme, vaši bolest nezmírní, netroufám si už nic více dodat.

Akras2
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 08.04.18 10:58

:,( :hug: držte se. Sice prohrál s nemocí. Ale teď už ho nic nebolí. Nedovedu si představit co prožíváte a chápu že všechno co teď někdo řekne nepomůže. Pomůže jedině čas. Bude to trvat, nezapomeneš, ale bude to bolet mnohem míň. A fakt bych se nebála vyhledat odborníka. :hug:

Reginaa
Kecalka 422 příspěvků 08.04.18 10:59
@Anonymní píše:
@Reginaa Děkuji… Spíše tíhnu k buddhismu a východním vírám, reinkarnace a tohle všechno…

Já jsem křesťanka. Věřím, že smrtí život nekončí. Máte v nebi andílka. Jestli chceš, napiš sz. :kytka:

niki V
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 08.04.18 11:03

Ach bože.. :,( nic v tuto chvíli nepomuže, přijmi mou hluboukou soustrast.Je mi to neskutečně lito.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama