Reklama

Zemřel mi syn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 10:48
Zemřel mi syn

Ahoj všichni. Dnes nad ránem zemřel můj andílek, desetiletý chlapeček na vážnou nemoc, se kterou tři roky bojoval. Máme ještě dcerku, sedmiletou, která je z toho hotová, stejně jako my ostatní. Nemůžu vejít do jeho pokojíčku, který je ve stejném stavu jako předtím, nemůžu vidět jeho oblíbené křeslo, na kterém sedával, nemůžu vyjít na zahradu ani nikam jinam, kam jsme chodili společně. Nevím jak se s tím smířit a nevím jak žít dál… Je tady nějaká maminka, která to zažila a může mě nějak uklidnit..? Mám pocit že pro mě už všechno skončilo… Prosím o respektování anonymu, velmi citlivé téma…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 08.04.18 10:50

Upřímnou soustrast :hug:

Karlie
Stálice 59 příspěvků 08.04.18 10:51

Je to hrůza, co se děje…

Příspěvek upraven 08.04.18 v 10:52

dedrichov
Závislačka 2717 příspěvků 08.04.18 10:52

Ach bože, klid v duši všem v rodině, váš chlapec na vás dohlíží a nechce, abyste se trápili. Upřímnou soustrast

Reginaa
Kecalka 426 příspěvků 08.04.18 10:52
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Dnes nad ránem zemřel můj andílek, desetiletý chlapeček na vážnou nemoc, se kterou tři roky bojoval. Máme ještě dcerku, sedmiletou, která je z toho hotová, stejně jako my ostatní. Nemůžu vejít do jeho pokojíčku, který je ve stejném stavu jako předtím, nemůžu vidět jeho oblíbené křeslo, na kterém sedával, nemůžu vyjít na zahradu ani nikam jinam, kam jsme chodili společně. Nevím jak se s tím smířit a nevím jak žít dál… Je tady nějaká maminka, která to zažila a může mě nějak uklidnit..? Mám pocit že pro mě už všechno skončilo… Prosím o respektování anonymu, velmi citlivé téma…

Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast. :hug: Mohu se zeptat, jestli jsi věřící?

Emimin7
Echt Kelišová 8134 příspěvků 08.04.18 10:53

Upřímnou soustrast. V takovém případě je absolutní nutnost vyhledat odbornou pomoc. Rozhodně se v tom neplácej sama bez pomoci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 10:53

@ka2ka Děkuji…
@dedrichov Děkuju moc… Je tu bez něj prázdno…

Lada84
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 08.04.18 10:53

www.dlouhacesta.cz :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 10:54

@Reginaa Děkuji… Spíše tíhnu k buddhismu a východním vírám, reinkarnace a tohle všechno…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33014 příspěvků 10 inzerátů 08.04.18 10:55

:hug: :hug: Přijmi aspoň moje vyjádření soustrasti… Je tu skupina, kde jsou maminky, které přišly o děti, je tady. A zkus si i o nějaké rady napsat paní psycholožce na tuto adresu: poradna@emimino.cz.

laducha
Generální žvanilka 21476 příspěvků 08.04.18 10:55

Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast :hug:
Je tu skupina, kde jsou maminky s podobným osudem, snad někdo poradí :hug:

dedrichov
Závislačka 2717 příspěvků 08.04.18 10:57

Určitě i zde existují uzavřené skupiny, vyhledej je, určitě Ti poradí. Věty… slova, nic z toho teď asi moc poslouchat ani číst nechceš.
Určitě všichni, kdo tu jsou, Ti posílají na dálku velikou podporu.
Nic co napíšeme, vaši bolest nezmírní, netroufám si už nic více dodat.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 08.04.18 10:58

:,( :hug: držte se. Sice prohrál s nemocí. Ale teď už ho nic nebolí. Nedovedu si představit co prožíváte a chápu že všechno co teď někdo řekne nepomůže. Pomůže jedině čas. Bude to trvat, nezapomeneš, ale bude to bolet mnohem míň. A fakt bych se nebála vyhledat odborníka. :hug:

Reginaa
Kecalka 426 příspěvků 08.04.18 10:59
@Anonymní píše:
@Reginaa Děkuji… Spíše tíhnu k buddhismu a východním vírám, reinkarnace a tohle všechno…

Já jsem křesťanka. Věřím, že smrtí život nekončí. Máte v nebi andílka. Jestli chceš, napiš sz. :kytka:

niki V
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 08.04.18 11:03

Ach bože.. :,( nic v tuto chvíli nepomuže, přijmi mou hluboukou soustrast.Je mi to neskutečně lito.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama