Ženský výstřik - problém s otěhotněním?

Anonymní
16.2.21 13:02

Ženský výstřik - problém s otěhotněním?

Takové trochu citlivé téma, možná trochu trapné, ale nikde jsem o tom nic nenašla. Vím, že to nejspíš bude mít méně žen, ale mám pokaždé ten „mokrý orgasmus“, tedy že ze mne teče tekutina, někdy se říká ženský výstřik nebo ženská ejakulace. :oops: Jenže se mi nedaří otěhotnět, tak mě zcela logicky napadlo, zda ta tekutina nemůže nějak zabíjet spermie?
Nemáte některá zkušenost? Doktorky se opravdu takhle ptát nedokážu. :oops:
Moc prosím všechny rýpavé, aby se případně neúčastnily diskuze, už takhle jsem se odhodlávala, zda ten dotaz vůbec někam dám :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6488
16.2.21 13:07

Pochybuji. Ale tak ať ejakuluje jen partner a ty si to nech na jindy :) a opravdu se nauč o těchto věcech mluvit s lékaři. Pokud se vám nedaří dlouho otěhotnět tak stejně budete muset podstoupit různá vyšetření. A čím víc jim toho rekneš tím líp. A jim je to fakt jednou. Jsou zvyklý na ledacos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3114
16.2.21 13:10

Zabíjet asi ne, ale třeba jich část vypudí. I když asi jsi nejdřív ty a až pak partner, ne? Tak nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
16.2.21 13:16

Tak si trošku zagoogli a uvidíš odkud to jde a kam ti vyvrcholil partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5883
16.2.21 13:22
@Anonymní píše:
Takové trochu citlivé téma, možná trochu trapné, ale nikde jsem o tom nic nenašla. Vím, že to nejspíš bude mít méně žen, ale mám pokaždé ten „mokrý orgasmus“, tedy že ze mne teče tekutina, někdy se říká ženský výstřik nebo ženská ejakulace. :oops: Jenže se mi nedaří otěhotnět, tak mě zcela logicky napadlo, zda ta tekutina nemůže nějak zabíjet spermie?
Nemáte některá zkušenost? Doktorky se opravdu takhle ptát nedokážu. :oops:
Moc prosím všechny rýpavé, aby se případně neúčastnily diskuze, už takhle jsem se odhodlávala, zda ten dotaz vůbec někam dám :?

To těžko. Jak opatrně naznačuje @Altavista …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
16.2.21 13:24

Mám ženskou ejakulaci a s otěhotněním problém nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 16:34
@Mediula píše:
Mám ženskou ejakulaci a s otěhotněním problém nebyl.

Díky moc, to se mi ulevilo trochu.

@Altavista píše:
Tak si trošku zagoogli a uvidíš odkud to jde a kam ti vyvrcholil partner.

V tomto se různé výzkumy úplně neshodují, zkoumali tu tekutinu, kterou vypudí při sexu žena, ale jsou nejspíš dva druhy a něco může jít z močové trubice a něco z jiných žláz, aspoň mně to teda z močové trubice fakt nejde. Každopádně těch výzkumů až tolik nebylo a zda to má vliv na otěhotnění…nic jsem nenašla. Pár vyšetření už máme za sebou, zatím vše ok, ještě nás pár vyšetření čeká…

• Citovat
  • Nahlásit
2246
16.2.21 16:53

Ty žlázy prostě nejsou u čípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 23:12

Já jsme normálně otehotnela i takhle :) a to prakticky hned :) chce to čas a klid! Ale s mokrým orgasmem to souviset nebude.

Hodně štěstí!!!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat