Ženy ženám

30
14.12.19 17:05

Ženy ženám

Zdravím vás, mám takový jen dotaz, zda se některé z vás už něco podobnýho někdy stalo :) Myslím si, že to asi není nic příliš neobvyklého, ale spíš jen asi občas nedokážu pochopit tu situaci. :)
Jde o to, že jsem dnes stála ve frontě, kde predemnou stálo celkem dost lidí a já jen čekala na to, až bude mít prodavačka chvíli čas, abych se jí mohla na něco zeptat. Mezitím jsem si ještě jednou frontu prohlidla a predemnou stál pár.. Ten pán se tak jakoby mírně předklonil a prohlidl si mě a vlastně vzápětí ta jeho se otočila a koukla se na mě a začala se tak jakoby uculovat.. Nestalo se mi to poprvé, nemyslím si, že jsem ošklivá a tak nechápu někdy ty ženský, proč jejich reakce je právě taková, že se na dotyčnou usmejou takovým tím úsměvem /neusmevem ???? Stalo se vám někdy něco podobného? Já to moc neřeším, ale není mi to ani příjemný ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33536
14.12.19 17:06

Řešíš kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31925
14.12.19 17:09

Eh? Cože? Lidi před tebou ve frontě se na tebe usmálo? No tam to se mi už párkrát stalo :think: Dokonce i z opačné strany, že jsem se otočila, někdo na mne zrovna koukal, tak jsem se automaticky usmála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
14.12.19 17:11

Ano, občas se na mě nekdo usměje, občas se já usměju na někoho jiného, občas mi někdo koukne na zadek, obcas já kouknu na zadek někomu jinému… A nevidím v tom nic divnèho nebo nepříjemného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
14.12.19 17:14

Ale já nemluvím o normálním úsměvu, poznám ještě když se někdo příjemně usměje. :) Tady si mě prohlížel ten její a ona se otočila a usmála se ona, ale spíš tak jako pretvarka. :) Játo neresim, jen sem se zeptala, jestli to už někdo zažil.. A kravina to je, ale otázka zněla jinak.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.19 17:15

@Arsenia

Pracuj na svém zdravém sebevědomí. Třeba ji její muž pošeptal, ze za nimi stojí hezká divka a ona se otočila, koukla na Tebe a řekla mu fakt Jo, hezká holka.😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
14.12.19 17:17

@Dlouhá punčoška Já sebevědomí zdravé mám, tohle není o sebevědomí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
14.12.19 17:18

No, tvůj budoucí muž bych teda chtěla být. :lol: fakt řešíš naprostý blbosti. Usmála bych se zpátky a vypustila to z hlavy :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
22726
14.12.19 17:18

@Arsenia co? :zed: :zed: a vyhráváš Zlatého bludišťáka za nejstupidnější založenou diskusi na emiminu za poslední rok.
to už i ty běloskvoucí testy s otázkou Vidíte tam něco? jsou smysluplnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
14.12.19 17:20
  • Citovat
  • Nahlásit
6532
14.12.19 17:24

Prý moc to neřeším :mrgreen: a proto kvůli tomu založíš diskuzi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
14.12.19 17:26

@Arsenia A co vlastně řešíš? Že se ta ženská usmála? Vždyť jsou to cizí lidi, ti to může být úplně jedno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
14.12.19 17:27

Děkuji dámy, mohla jsem čekat, že budete jedovatý. Ale jen sem se zeptala, rozhodně to neřeším a ani nemám čas tady sedět a číst jen to, kdo co založil, takže ani nedokážu říct, která diskuze je nejhůř založená ty extra třído. Ale jednou jsem člověk něco dá a většina by ti za to utrhla pomalu obě ruce. Rozhodně nepatřím k těm, co bych odsoudila člověka jen za to, že vytvoří diskuzi, ať už je to na jakékoli téma, prostě už to tak je. Myslím, že mám víc rozumu než někteří jak se tady prezentují. Nevím proč jste ženský sirény a hned koušete.. To spíš vás mít doma by spousta chlapů nechtělo, jste některý tak napjatý, až je to smutný. Přeji hezký večer, mějte se rádi :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20668
14.12.19 17:28

Se hodně nudíš když řešíš takový kraviny, ale já se takhle usmívám pokud na mě někdo vyloženě blbě ču. mí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 17:32

Ano stalo. Prostě viděla že její frajer se na tebe koukal a ona se tak na tebe uskliba z čisté žárlivosti. Dělám to samé:) určitě si to neber osobně. Prostě některý ženy mají potřebu se navzájem shazovat a nedokážou uznat krásu. Je to vše jen ze závisti :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat