Zhubl někdo s Brichacem Tomem ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 56 příspěvků 20.08.19 14:15
Zhubl nekdo s Brichacem Tomem ?

Zdravim, uz asi 14 dni se snazim jist podle Brichace Toma a tak by me zajimalo jestli nekdo podle toho zhubnul? Jsem na materske takze je to docela obtizne, ale myslim si, ze to neni nemozne. Snazim se i každý den chodit na vychazky a casem bych chtela zacit běhat, ale to vse postupne ;)

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 46747 příspěvků 20.08.19 14:18

Kdyz se podivas na facebook, kde si vymenuji rady clenove, kteri jedou ten rezim, tak zjistis ze je jich spousta. I on sam tam prispiva.

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 20.08.19 14:19

@RockFous mne to nevyhovovalo, našla jsem si jiný styl. Taky jsem na mateřské a hubnu, každý den cvičím a chodím na procházky. Zas tak obtížné mi to nepřijde. :nevim:

RockFous
Stálice 56 příspěvků 20.08.19 14:33
@lachtanice86 píše:
@RockFous mne to nevyhovovalo, našla jsem si jiný styl. Taky jsem na mateřské a hubnu, každý den cvičím a chodím na procházky. Zas tak obtížné mi to nepřijde. :nevim:

Jaky styl jste si nasla? No ja mam teprve mesicni miminko které je dost plactive a moc nespi takze pro me je to zatim náročné :zed:

Freeandwild
Kecalka 305 příspěvků 20.08.19 14:33

Jo, zhubla jsem podle toho před 4 lety, když jsem hubla před svatbou :) Váhu jsem teda neměla extra vysokou, takže úbytek byl cca kolem pěti kilo a to mi stačilo, ale bylo to dole cca během dvou měsíců. Pro mě to byla taková brána do světa zdravého životního stylu, pak jsem se začala zajímat víc a dneska se stravuju už trochu jinak, ale jako odrazový můstek je to super a je to tam podle mě vysvětlené dobře :) plus ty recepty jsou tam fajn, nejradši mám tu jeho úplně první knížku.

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 20.08.19 14:39

@RockFous měla jsem to samý. Ale hubnu a cvičím od cca jejich 3mesicu. Teď je jí 9m a pořád je plactiva a nespí, ale stejně si ten čas najdu. Protože to potřebuju hlavně já, na psychiku. A našla jsem si lchf.

Váš příspěvek
Reklama