Zimní bunda a autosedačka

2318
7.11.05 20:18

Zimní bunda a autosedačka

Ahoj holky,

blíží se zima a tak přemýšlím o tom, jak to budeme dělat s oblíkáním a vyslíkáním zimní bundy při vstupu a výstupu z auta. Máme jakoby péřovku a v té Matýsek jezdit v autě nemůže, takže mu ji mám před autem sundat? Potřebovala bych asi ještě jednu ruku, mrská se :-) a má už teď 11 kg. A co když bude mráz? Už takhle je protivnej, když ho budím a vytahuju z auta a co teprve když ho vytáhnu do zimy? Poradíte, jak jste to dělali Vy?

Díky moc
Lasička a Matýsek 10 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
7.11.05 20:23

Lasičko,
teplejší bundičku už dávám. Ráno je chladno, na přechod do auta dávám Báře mikču slabší,ve které v autě může být. Netopíme moc. Po výstupu z auta jí hodim bundu přes zádíčka, aby nenastydla, jen přebíháme ze dveří do dveří.
Jinak prostě oblečená v bundě, těsně před dáním do auta sundám a zas hned po vyndání z auta oblíknu. Hlavně rychle a když víš, že budeš brzy vystupovat, rozhodně netopit, aby se zbytečně dítě nepotilo, ať nenastydne. V zimě podle mě bude stačit nechat ve slabší mikče a pak oblíknout bundu. Sedět v bundě nemůže, to je nesmysl. Jen to chce cvik a pak to půjde samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
7.11.05 20:37

Ahoj Lasičko,

úplně souhlasím s Gabinkou- taky to takhle děláme a jsme staří jako vy…
Někdy je pravda trošku řevu při svlékání a hlavně potom při oblékání, ale myslím, že se to den ode dne zlepšuje, asi i proto, že už mám ten „grif“ a tak dlouho mi to netrvá :lol:

Pohodové cestování :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
16.11.05 12:44

Ahoj Lasicka,ja na kratku vzdialenost bundicku nechavam oblecenu a v aute nekurim len ozaj minimalne.Ked cestujeme dlho napr na Slovensko v aute Tobiaskovi bundu vyzleciem a prehodim cez neho deku aby mu nebolo zimka ked zaspinka.Uz nech mame zase leto a nemusime takyto problem riesit. :wink: pa pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
16.11.05 13:33

Ahoj,
ja pro prechod do auta malou zabalim do teple deky. Bundicku oblikam az pred umistenim do kocaru.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
16.11.05 13:41

Ahojky, tak my to delame nasledovne : Pokud jedeme kratsi vzdalenost, do pul hodky, tak mu bundicku necham, rozepnu mu ji, sundam cepicku a v aute netopim. Pokud je to delsi vzdalenost, tak bundicku sundam a hodim pres nej deku (tu si stejne hned kopne ne zem) a v aute zatopim. No a pokud jedeme a pak hned jdeme na prochazku v kocarku, tak s sebou beru kombinezu a pak ho do ni jeste v aute prevliknu.
Cauky Romca a David

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama